Вхід

MKU

Адвокат вимагатиме визнати батька Гандзюк потерпілою стороною

Рекомендовані Адвокат вимагатиме визнати батька Гандзюк потерпілою стороною Фото Юлії Лук'яненко

Приморський райсуд Одеси не запрошував Віктора Гандзюка до участі у підготовчому засіданні стосовно обвинуваченого у справі щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк Ігоря Павловського.

Але батько Катерини та її адвокат прибули 22 серпня до суду, щоб добитись визнання потерпілою стороною у справі та мати змогу ознайомитись зі змістом угоди між обвинуваченим та слідством і не дати змоги "відмазати" Павловського від покарання за скоєне.

Про це у четвер, 22 серпня, заявила журналістам в кулуарах суду Ольга Веретельник, адвокат батька Катерини Гандзюк, повідомляє Укрінформ.

"Суддя Приморського райсуду Одеси Дмитро Осіїк викликав на засідання 22 серпня прокурора відділу Генеральної прокуратури Вікторію Калиту, підсудного Ігоря Павловського, що проживає зараз в Одесі, та його адвоката. Але з'явилась до суду лише представник ГПУ, чому сьогодні вдруге обвинувачений Павловський проігнорував повістку, суд не з'ясував. А ми з Віктором Гандзюком прибули на засідання без запрошення чи повістки, оскільки хочемо більше знати про угоду, укладену між органом слідства та підсудним, яку належить розглянути судді Осіїку і винести відповідне рішення", - зазначила Веретельник.

Станом на 22 серпня зміст цієї угоди батькові Катерини Гандзюк та його адвокату Веретельник не відомий.

"Суть у тому, - зауважила адвокат, - що досудовим слідством Віктора Гандзюка поки не визнано потерпілим у кримінальному провадженні №22019000000000101 стосовно обвинуваченого Павловського. Тому Гандзюка не ознайомили зі змістом укладеної угоди між Генпрокуратурою та обвинуваченим, що визнав себе винуватим у скоєнні злочину".

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, чому ж органами досудового слідства не визнано батька вбитої Гандзюк потерпілим у цій справі, адвокат Веретельник сказала: "Можливо причина в тому, що раніше Павловський фігурував у кримінальному провадженні як співорганізатор злочину, а тепер набув статусу особи, що приховувала цей злочин. Це виглядає, як спроба "відмазати" обвинуваченого Павловського від кримінальної відповідальності".

За словами Веретельник, на наступному засіданні Приморського райсуду Одеси, призначеному на 3 жовтня, вони будуть вимагати, "щоб суд визнав Віктора Гандзюка потерпілою стороною у справі, а також не затверджував угоди про визнання Павловським своєї винуватості без нашої згоди".

Адвокат Веретельник додала, що "Віктора Гандзюка визнано потерпілим у першому кримінальному провадженні, відкритому за фактом скоєного злочину проти його дочки, у всіх інших кримінальних провадженнях ми теж є потерпілою стороною. Досі ніхто з суддів не ухвалював постанови, що Гандзюк не є потерпілим".

За її словами, "ще одне кримінальне провадження, на яке викликано повісткою обвинуваченого Павловського, відбудеться 23 серпня у Шевченківському райсуді Києва. Головуючому на цьому засіданні Андрію Осаулову належить допитати підсудного Павловського, щоб закріпити його покази в судовому порядку, і щоб вони набули доказової сили для винесення судових рішень. Сподіваємось, що у п'ятницю Павловський з'явиться-таки до суду, бо на два попередніх засідання обвинувачений не з'явився, пославшись на незадовільний стан здоров'я".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее