Вхід

MKU

Херсонські курорти: ціни турецькі, сервіс пострадянський

Рекомендовані Херсонські курорти: ціни турецькі, сервіс пострадянський

Три з половиною мільйона – саме на таку кількість відпочивальників очікують херсонські туристичні оператори та курортні заклади цього року. Традиційно найбільшим попитом користуються морські курорти на узбережжі Чорного та Азовського морів, озеро Сиваш та заповідна Асканія-Нова. Саме в Асканії цьогоріч й було урочисто відкрито туристичний сезон-2019 в Херсонській області.

Саме цей регіон з часу окупації Криму позиціонується як екологічно чиста область, що здатна задовольнити потреби туристів, адже клімат на Херсонщині майже ідентичний кримському.

«Ахілесовою п’ятою» українських курортів та туризму залишається відсутність розгалуженої інфраструктури, зокрема, облаштованих доріг.

При виборі місця свого цьогорічного відпочинку хтось беззаперечно віддає переваги місцевим курортам, інші спокушаються принадами закордонних курортів.

Центр журналістських розслідувань спробував зіставити якість та ціну відпочинку на турецьких курортах із їх вітчизняними аналогами.

Почнемо із дороги до курорту. До Херсона з Києва можна дістатися літаком, потягом, або автобусом. Повітрям це вийде набагато дорожче, ніж два інші варіанти – від 1500 гривень. Квиток до Стамбула із Херсона коштує приблизно 100 доларів. Наразі щотижня виконується 10 рейсів в обидва боки.

Якщо ж ви надаєте перевагу місцевим курортам, то до них ще треба подолати чималу дорогу.

Таксі із Херсона до Асканії або Арабатської стрілки буде коштувати відпочивальникам в районі 2-2,5 тисяч гривень. Дешевше подорожувати рейсовим автобусом, але це займе 4-5 годин поганою дорогою.

Цінова політика власників приватних готелів у Генічеську мало чим відрізняється від їх турецьких колег. Добова ціна номера тут також варіюються від кількох сотень, до кількох тисяч гривень.

Що ж стосується Асканії-Нова, то тут всього один готель. Відпочивальникам, які приїхали до знаменитого заповідника на кілька днів і заздалегідь не забронювали номер у ньому, залишаються приватні садиби. Їх комфортабельність далека не тільки від міжнародних стандартів.

Ще одним плюсом відпочинку в Туреччині багато хто вважає насичену екскурсійну програму. Херсонщина наразі не може запропонувати такого різноманіття історичних пам’яток для інтелектуального туризму, та є ентузіасти, що намагаються розвивати свої курортні об’єкти й в цьому напрямку.

Тож попри відсутність належної інфраструктури та потужних інвестиційних вливань туристичний сезон на Херсонщині стартував. Чи буде він настільки ж багатолюдним, як і його відкриття, можна буде сказати вже у вересні, а поки що курорти Півдня України чекають напливу відпочивальників з початком сезону літніх відпусток.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее