Logo
Версія для друку

Ремонти у двох школах: Чулаківська ОТГ реалізувала два проекта на суму понад 3 млн грн (фото)

Рекомендовані Ремонти у двох школах: Чулаківська ОТГ реалізувала два проекта на суму понад 3 млн грн (фото)

Субвенція з держбюджету плюс децентралізація дорівнє нова покрівля у сільській школі. 

Найближчою до людей владою є органи місцевого самоврядування: сільські, селищні міські ради та їхні виконкоми. Саме вони мають вирішувати усі місцеві питання і нести за це відповідальність. Значний успіх в цьому досягнуто завдяки реформі децентралізації, пише сайт ХОДА.

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2019 року №26-д «Щодо інформування про проведення заходів, присвячених відкриттю об’єктів соціально-економічного значення» в області відбуваються позитивні зрушення щодо управління територіями, покращення надання публічних послуг на місцях тощо.

Так, Чулаківська сільська об’єднана територіальна громада  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад реалізовувала 2 проекта.

Перший - капітальний ремонт покрівлі Чулаківського закладу освіти, а другий - заміна віконних та дверних блоків у Рибальченській загальноосвітній школі. Сума субвенції для Чулаківської ОТГ склала – 3012,9  тис.грн. та залучено 29,8 тис.грн. власних  коштів громади.

Чулаківська ОТГ реалізувала два проекта на суму понад 3 млн грн

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ