Logo
Версія для друку

У Чаплинському районі розслідують обставини травмування дитини

Рекомендовані У Чаплинському районі розслідують обставини  травмування дитини

Там через необережність важко травмували однорічну дівчинку.

Співмешканець матері підкидав дитину на руках, не втримав її, вона впала і вдарилася головою об підлогу. Після того, як дитина  втратила свідомість, чоловік вибіг на вулицю і почав кликати на допомогу. Санавіацією дівчинку доставили в  Херсона. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму. Після  операції стан дівчинки залишається вкрай тяжким.   

Поліцейські перевірили цю родину та опитали жителів села. Відомо, що матері дівчинки 18 років, і того дня вона зранку поїхала на навчання, а доньку залишила зі співмешканцем. Родина не перебуває на обліку як та, що перебуває в складних життєвих обставинах. Молода мати пояснила, що не раз залишала доньку зі співмешканцем, який добре доглядав за дитиною. Це підтвердили родичі та сусіди сім’ї. Також люди розповіли, що мати та вітчим не зловживають алкоголем та не конфліктують.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.128 Кримінального кодексу України «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження». Триває досудове розслідування.       

Відділ комунікації поліції Херсонської області

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ