fbpx
Вхід

У Херсоні ПриватБанк влаштував для хворих дітлахів “Звичайне диво”

У перший день Нового року до пацієнтів Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітав Дід Мороз у супроводі Снігурки та Супермена. Казкові герої привезли у великих яскравих мішках сотні новорічних подарунків. Для багатьох маленьких пацієнтів це було справжнє диво. Рік, що розпочато з добрих справ, обов’язково буде щасливим!

Свято вдалося, адже до важкохворих діток, що перебували в новорічну ніч в інших обласних лікарнях України, теж приходили Дід Мороз та Снігурка із подарунками. Хтось чекав на них, хтось був здивований - проте і діти, і батьки дуже зраділи такому привітанню. Новорічне диво здійснилося завдяки клієнтам та співробітникам ПриватБанку.

Нагадаємо, що наприкінці листопада розпочалася акція ПриватБанку та Mastercard ”Звичайне диво”, в якій взяла участь понад 71 тисяча українців. Під час дії акції клієнти просто оплачували покупки за допомогою карток ПриватБанку та після кожної транзакції перераховували ще одну гривню на допомогу важкохворим дітям. Так удалося зібрати більше мільйона гривень.

“Усього одна гривня з кожної покупки дорівнює тисячам щасливих дитячих очей та посмішок. Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, - розповідає керівник благодійних проектів ПриватБанку Анна Павлова. -  Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Емоції дітей та їх батьків не передати словами”.

Іще більш небайдужі громадяни, яким однієї гривні на допомогу малюкам здалося замало, просто робили внески до благодійного Фонду “Допомагати просто!".

Усі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень. Але частину коштів спрямували на новорічні подарунки тим, хто за збігом обставин у святкові дні залишився на лікарняних ліжках.

“У рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для всіх дитячих обласних лікарень України і зокрема Херсонської дитячої лікарні, - розповідає керівник по роботі з бюджетними організаціями Херсонської філії ПриватБанку Володимир Чечоткін. - І це ще не всі подарунки від нас. Понад 3000 дітей змушені зустрічати Новий рік у стінах медичних закладів. Сподіваємося, що наша підтримка та подарунки додадуть їм сил подолати усі хвороби. Ми вдячні нашим клієнтам, які долучилися до акції”.

Тим часом збір коштів на благодійність триває. Це можна зробити через термінал, банкомат, через Приват24 або на сайті “Благо”. Усі внески та витрати прозорі. Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дітям, хворим на рак, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті. Сьогодні у фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програми майже 100 млн грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее