fbpx
Вхід

Спортивні підсумки 2018 року

Рекомендовані Спортивні підсумки 2018 року Усі фото Олександра Крупіци.

У минулому році було не так багато змагань, де б вдало виступили вихованці спорту Херсонщини. Але, потрапляючи на чемпіонати світу та Європи, наші спортсмени  завойовували нагороди найвищого гатунку. Отже, настав час підбити підсумки. Хто ж відзначився і привіз на Херсонщину нагороди престижних змагань?

Почнемо огляд з олімпійських видів спорту.

Спортсмени Херсонщини відзначалися на різноманітних змаганнях: від чемпіонатів для зовсім юних атлетів до дорослих турнірів чемпіонатів світу та Європи.  В олімпійських видах вони мають на  рахунку 16 нагород різної проби: 4 золотих, 3 срібні та 9 бронзових.  

Вдало виступали прихильники академічного веслування.

Помітні досягнення належать представникам академічного веслування. Вони завоювали кілька медалей на міжнародних змаганнях, де виступали дорослі, молодь та юніори.

Найвище досягнення в херсонця Дмитра Міхая. Він став бронзовим призером чемпіонату світу з академічного веслування у четвірці парній. Його тренери – Олександр Бакарасєв та Валентин  Науменко.

А вихованка тренерів Олени  та Андрія  Олефіренків - Катерина Дудченко з Херсона піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани, виступаючи в одиночці на чемпіонаті Європи  з академічного веслування серед молоді до 23-х років.

Там же представники обласного центру Олексій Селіванов та Сергій Сохацький вибороли срібні медалі   серед молоді до 23-х років у четвірці парній (тренери Андрій  Олефіренко та Віталій  Кривенко).

А херсонець Олександр Коновалюк став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді до 23-х років в одиночці (тренер Георгій Волощук).

Підтримали медальну ходу академістів на міжнародній арені і представники вільної боротьби.

Коли на килимі Ерік Арушунян (у синьому трико), там  завжди гаряче.

Бронзовим призером на чемпіонаті Європи був новокаховчанин Кирило Мєшков. Тренує його батько Андрій  Мєшков.

А Ерік Арушунян із Херсона виборов бронзову нагороду чемпіонату світу з вільної боротьби серед юніорів (тренер Віктор  Кубішин).

Не підвела і наша  молодь, що тільки починає змагатися серед дорослих. Олена Кремзер із Херсона - володарка двох медалей світового та європейського рівня. Вона бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи серед жінок до 23 років з вільної боротьби (тренери: Денис  та Максим   Баірови).

 Вдячні поцілунки метру вільної боротьби  Віктору Лушникову від знаменитостей: Олени Кремзер (праворуч) та Алли Белінської.

Херсонка Алла Белінська - теж бронзова призерка чемпіонату Європи серед жінок до 23 років з цього виду спорту. Вона набуває майстерності у тренерів Віктора  Лушнікова та Романа  Павлова.

Юне обдарування зі Скадовська Антоніна Кулагіна  стала чемпіонкою Європи та чемпіонкою світу серед кадетів. Основи вільної боротьби їй дав тренер Валерій  Ціомашко. Потім вона підвищувала  майстерність у Валерія  Іздебського та Дениса  Баірова.

Представниця обласного центру Тетяна Ріжко  на чемпіонаті світу серед юніорів посіла третє місце і завоювала бронзову медаль (тренер - Роман  Павлов).

Новокаховчанка Анастасія Павлова стала володаркою Гран-прі Європи зі стрільби з лука. Тренує її батько Владислав  Павлов.

Ось так стріляють сучасні робін-гуди.

Херсонка Анастасія Четверікова на чемпіонаті Європи серед молоді з веслування на байдарках та каное виборола третє місце, змагаючись серед каноїсток (тренер - Василь  Цеховлєс).

Слід відзначити юних легкоатлетів з Нової Каховки Данила Федорова (тренер Владислав  Піскунов) та Марію Горєлову (тренер Ігор  Каратун), що стали золотими медалістами ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади.

Ось таки здобутки спортсменів Херсонщини в олімпійських видах спорту за 2018 рік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее