Вхід

Що виробники роблять з непроданими автомобілями: шокуючі дані

Ви ніколи не замислювалися про те, чи встигають автосалони продати всі автомобілі? Подумайте: тільки в 2015 році компанії по всьому світу зробили більше 68 млн машин – і навряд чи їх всі розкуплять. Те, що ви побачите в цій статті, лише верхівка айсберга. Подібних автостоянок, забитих новенькими машинами, в світі ще чимало. Якщо ви думаєте, що це все фотошоп, ви помиляєтеся – всі знімки справжні.

У цій статті піде мова про так звані “кладовища нових автомобілів” – стоянках, де зберігаються непродані машини.

Ось, наприклад, стоянка неподалік від заводу “Ніссан”. Тільки вдумайтеся, скільки тут може бути машин! Логічно було б продавати їх зі знижками. Однак автовиробники не йдуть на поступки. Вони хочуть повернути кожен долар, витрачений на їх створення. Крім того, якщо скинути пару тисяч доларів з кожного автомобіля, інші дорогі машини залишаться без покупця. Автовиробникам доводиться купувати все більше землі, щоб розміщувати там накопичуються залишки. Величезні майданчики з новісінькими машинами. Автомобільні компанії не можуть зупинити конвеєр, тому що тоді доведеться закривати заводи і звільняти тисячі і тисячі працівників. У цьому випадку, до речі, почнеться ефект доміно – розоряться сталеливарні заводи, чия продукція використовується для виготовлення автомобільних корпусів, закриється купа інших підприємств, які виготовляють вузли та агрегати.

08cceb9c784fec64c1f260f0cf8d6814

Це велика автостоянка в містечку Суїндон, Великобританія, де скупчилися автомобілі, а покупців все не видно. Десятки тисяч машин виробляють на заводах щотижня ось уже багато років, але продати вдається далеко не всі. У розвинених країнах зараз майже кожна сім’я має як мінімум по одному автомобілю, так навіщо потрібні нові? Споживачеві набагато вигідніше акуратно використовувати вже придбану машину і віддати її в автосервіс для, скажімо, кузовного ремонту, ніж купувати новеньке авто.

3158c30de3aa359ded6d40c1400348e7

d9dab441e97e11aece3474a4231311ca

А це вже Росія. На злітно-посадковій смузі поряд з Петербургом тепер стоять тисячі автомобілів. Їх привезли з Європи, і вони нікому не потрібні. Аеропорт теж не можна використовувати за своїм первинним призначенням. Сумно це визнавати, але реального вирішення проблеми не існує. Тому автомобілі продовжують сходити з конвеєра і потрапляють прямо на паркування, де вже зберігаються мільйони інших транспортних засобів. Деякі сім’ї, можливо, і змінюють машини щорічно, але більшість вважає за краще їздити на тому, що є. Доказ у вас перед очима. Мільйони автомобілів викочуються з воріт заводів, щоб потім надовго встати на парковці.

db85ff006e1a45591c6d0db5e3eb4218

4ad785a32ae8d27854d0287c3386844d

Стоянка в Валенсії, Іспанія.

01f6cf83d3804c255e5505e874c32682

Новенькі автомобілі марки “Сітроен”, які стоять в Корбі, Англія. Їх завозять сюди з Франції кожен день, і з дня прибуття їм більше нікуди їхати.

d0bc7109f5d347762c03a4d303bd016f

Цей майданчик, де зберігаються нові Toyota, займає 60 га в місті Лонг-Біч, Каліфорнія.

7ec428ae43d6ce628834e13b1d2a37ad

А це нові пікапи Ford в Детройті.

9e627e2c8662ceec7b30be37acc1d84c

Стоянка в Брістолі.

7987ccd6a61fec69d2ed897fb8cd0aff

Нові Land Rover Freelander очікують відправки в порту Ліверпуля

9af2062cf37c9fe599f37de22df6b98e

Британські Rover 75 припадають пилом на складі в Китаї.

84b445b979284869f4fdb2dddef58f6a

Тисячі непроданих автомобілів Honda в Японії.

c4abcd7b3e4de65049f719aca6e4eb23

Де вихід? Автовиробники постійно розробляють нові моделі з найсвіжішими технологіями. Нерозпродані машини дворічного віку вже не мають шансів знайти покупця. Іншої альтернативи, крім як бути розібраними на запчастини або розчавленими під пресом, у них немає. Деякі з автогігантів перенесли виробництво в Китай, приклад – General Motors і Cadillac. На жаль, вироблені в Китаї за американською ліцензією авто не користуються попитом в США в колишніх обсягах. Зараз майданчики в Китаї забиті під зав’язку такими новенькими машинами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее