fbpx
Вхід

І знову – про «водні ворота України».

Отже, проект «Водні ворота України» продовжує муляти бізнесові, а «спеціалізований річковий термінал» планується спорудити у Білозерському районі на Херсонщині.

З великим ступенем вірогідності припускаю, що для реалізації проекту розглядається освоєння берегової лінії між селами Олександрівка та Станіслав (основний фактор – близькість до моря).

Представників екологічної громадськості непокоїть питання: чому на зустрічах, подібних форуму, що нині відбувається у Республіці Білорусь, майже нічого не говориться про екологічні ризики від реалізації водного шляху Е-40?..

Цитую кореспонденцію пані Гуськової:

«…Ключовим інфраструктурним об'єктом для запровадження комплексного транспортного коридору, що з'єднає товарні потоки з країн Близького Сходу й Азії та Європи, може стати новий спеціалізований річковий термінал з відвантаження вантажів на річковий та морський трап сорт на території Білозерського району Херсонської області. Робота над реалізацією даного масштабного проекту вже розпочато якірним інвестором ТОВ СП «НІБУЛОН».Проект передбачає будівництво 5 причалів для можливості одночасного обслуговування до 4 Панамаксів, будівництво зернового терміналу потужністю 4 млн./тонн на рік, масло екстракційного заводу, комплексу з перевалки генеральних вантажів та газового LNG терміналу. Орієнтовна вартість проекту становитиме 400 млн. дол. США, буде створено близько 800 нових робочих місць».

Якщо навіть проект вдасться реалізувати, активне судноплавство потужних суден на Дніпровсько-Бузькому лимані приведе до непоправних екологічних збитків не лише для Лиману, а, в перспективі, й для Дніпра у світлі різкого зниження дніпровського річкового стоку: це скидні та баластні води, нафтопродукти у воді тощо.

Знову цитую матеріал пані Елеонори Гуськової: «…Проект передбачає будівництво 5 причалів для можливості одночасного обслуговування до 4 Панамаксів…»

Як відомо, Panamax – стандарт типорозміру контейнеровозів, а також танкерів та інших суден, яким притаманні максимальні габарити, що дозволяють пройти через старі історичні шлюзи Панамського каналу. Так от, до речі, осадка суден цього типу становить 39, 5 фута (12,04 м).

Захід «Панамаксів» до Дніпровсько-Бузького лиману вимагатиме величезних обсягів днопоглиблювальних робіт. Дозвольте запитати: а куди діватиметься грунт, піднятий з дна Лиману? Скоріше всього, він звалюватиметься до вод обабіч підхідного каналу, тож безперестанку розмиватиметься Лиманом… Що буде з якістю води Лиману?

(Не зачіпаю порушення екології заповідних територій Білорусі та України, що пролягають уздовж водного шляху Е-40, – це окрема тема).

Громадян України має ж, насамперед, цікавити головне питання: що буде, в разі реалізації проекту водного шляху Е-40, з якістю води, іхтіофауною, в цілому – з екологією Дніпровсько-Бузького лиману та Дніпра – головної водопостачальної артерії України (адже Лиман та Дніпро, так би мовити, поєднані судини)?..

Чому у такого роду проектів домінує лише "фінансова логістика"?.. А як же бути з "екологічною логістикою"?..

Отже, серіал «Херсонщина та міжнародний транспортний коридор» триває…

Олександр Голобородько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее