Вхід

Коли ця малоросійська дурість зникне у наших головах?

Кількість позитивно налаштованих до Росії українців порівняно з лютим трохи збільшилася і складає 48% (було 45%). У Росії кількість позитивно налаштованих до України не змінилась і складає 33%, повідомили у Київському міжнародному інституті соціології.

Дослідження проводили з російським "Левада-центром".

Нічого дивного немає. В країні не ведеться нормальна воєнна пропаганда. Багато речей замовчують. Як-то факти звірств російських військових проти українців на Донбасі, наших полонених, заручників. Про все це не розповідають. Якщо проїхатись Києвом, то неможливо побачити жодного патріотичного плакату, який би пояснював: Україна воює. На неї напав ворог. Що той ворог є жорстоким. Країни, які перебувають у стані війни, усі обклеєні такими плакатами. Натомість, у нашій столиці, немає жодних ознак війни. І це злочин з боку влади — антидержавний.

Треба із цим щось робити, працювати. А наша влада нічого не робить. Захопилася своїми міжпартійними чварами і все решта її вже не цікавить. Думки лише про вибори, особисте збагачення.

Будь-яка розумна влада веде виховну роботу з нацією. В Україні виховної роботи немає. Навпаки — працюють промосковські телеканали. На них московські діячі з ранку до вечора розповідають, що "ніякої війни немає", "Росія на нас не нападала і взагалі вона біла і пухнаста".

Якщо ти не працюєш у інформаційному-пропагандистському просторі, у ньому буде працювати ворог. Це може призвести до капітулянтських настроїв, небажання народу захищати свою країну. Потім, звісно, народ буде дуже шкодувати про це. Але вже стане запізно, коли отямиться.

Коли військовий час — не можна відмовлятися від патріотичної пропаганди. У нас відмовилися. Влада сидить на двох стільцях. Ніби-то воюємо, з іншого боку — торгуємо з РФ, товарообіг збільшується.

На Львівщині зробили абсолютно правильно. Не зважаючи на усі вигуки дурнуватих діячів. Заборонили російський "культурний продукт" аж до закінчення війни і виходу російський окупантів з території України. Таке треба робити у кожній області. Коли йде війна — ворогу не можна давати жодних поступок.

Днями наші депутати у Парламентській асамблеї Ради Європи поставили на місце російських геббельсів. І те, аж у Львові знайшовся якийсь дурень, який зателефонував на один із телеканалів і сказав: не треба так жорстко з росіянами, треба спокійніше, доброзичливіше. Ну коли ця малоросійська дурість зникне у головах?

З ворогом треба, як з ворогом. Як кажуть французи: на війні, як на війні.

А росіяни у нас і далі бачитимуть погане. Бо в українців з національною і людською гідністю, хоч і була Революція, великі проблеми. Немає достатньо у нас ще цього. Не виховувалось протягом століть. Були у рабському стані. І це, на жаль, досі зберігається.

У росіян пропаганда працює. Тому вони мобілізовані проти нас і озброєні.

Українцям потрібно мати гідну владу. Не отих бариг. Владу, яка прагне високої національної мети. Такої, на жаль, поки не було. Патріотів, а не популістів. Наші "вожді" бігають із соціологічними даними: народ хоче того, народ хоче цього. Постійно ховаються за його спиною. Це класичний популізм.

Коли в Ізраїлі до влади прийшов перший прем'єр-міністр Давид Бен-Гуріон, він сказав: "Я буду робити не те, що хоче ізраїльський народ, а те що йому треба". Іншими словами, лідер має брати відповідальність на себе і діяти так, як вимагає історична необхідність, національні інтереси.

До речі, запитання: а чому наші соціологи працюють разом з російськими? Ну які можуть бути контакти з представниками ворожої країни під час війни? Що це за безпринципність? От з цього все і починається.

Ігор Лосєв

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее