Logo
Версія для друку

Контроль на дорогах

Від сьогодні, 08.10.2018 року патрульна поліція контролює швидкісний режим на основних автошляхах України за допомогою пристрою TruCam.

Спробую відповісти на основні запитання, з якими до мене звернулись протягом останніх днів. 

1. З 08.10.2018 року до 15.10.2018 року «тестовий період», в ці дні водії, які порушили швидкісний режим не отримуватимуть штраф. Поки що тільки профілактична бесіда. 

2. Фіксація порушень швидкісного режиму за допомогою пристрою TruCam буде здійснюватись не в автоматичному режимі. Це значить, що водія, який порушив ПДР в частині перевищення швидкісного режиму, буде зупинено і розгляд справи про адміністративне правопорушення відбудеться в присутності водія, на місці скоєння правопорушення. В разі наявності платіжного термінала у екіпажу, водій зможе сплатити штраф банківською карткою на місці. 

3. Про використання TruCam на дорозі патрульними будуть повідомляти дорожні знаки (5.70), які попереджують про фото-та відеофіксацію порушень. Окрім того службовий автомобіль буде знаходитись на узбіччі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

4. Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке корегування даних. Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в управлінні патрульної поліції Киівської області і можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

5. Адміністративна відповідальність: відповідно до статті 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год - санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год - штраф 510 гривень (ч.3).

6. Автоматична фіксація порушень ПДР буде, але дещо пізніше.

Віталій Горкун

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ