Вхід

Відбулося судове засідання по справі доведення до смерті в Херсонській гімназії №1

Шановні друзі, 20 вересня 2018 року в Херсонському міському суді відбулося судове засідання по справі доведення до смерті в Херсонській гімназії №1 вчительки Мамренко Наталі Василівни. 

Завдяки Господу Богу та об‘єктивності судді було встановлено СПРАВЕДЛИВІСТЬ! 

Після півтора року брехні з боку адміністрації Херсонської гімназії № 1 (Устинової, Войтович та компанії), Управління освіти в особі його начальника Ніконова та їх підлабузників (Кошелюк та ін), які говорили наклепи на потерпілу вчительку Мамренко Н.В. та її сім‘ю, суд взявши до відома усі факти, докази, свідчення, покази свідків – СКАСУВАВ цей ганебний та незаконний Акт Держпраці (начальник Берлим В.В.) за формою Н-5. А це означає, що все що було написано цими брехунами в Акті, щодо обставин та причин нещасного випадку з Мамренко Н.В. є НЕПРАВДОЮ.

Також суд ВИЗНАВ цей випадок з учителькою пов‘язаний із виробництвом, що означає що її довели на робочому місці до інсульту, а не те, що вони розказували півтора року про «хвороби» здорової жінки!
Дякую усім за моральну підтримку, за віру у справедливість!!!

P.S. У березні-квітні про цей випадок писали і херсонські і всеукраїнські видання. 53-річна вчителька херсонської гімназії №1 Наталія Мамренко дістала інсульт після години «спілкування» з мамою та тіткою одного з учнів. Ті прийшли з’ясувати, хто зламав телефон їхнього сина та племінника. Після розмови викладачку прямо зі школи у вкрай тяжкому стані забрала швидка. За два дні педагог померла у лікарні ім. Карабелеша.

16 березня мати та тітка учня 6-В класу Альона Макарочкіна-Берест та Наталя Щебетовська прийшли до школи о 8.45. Вимагали зустрічі з директором. На той час у школі тривав урок, тому охоронник запропонував їм дочекатись дзвоника у коридорі.

На перерві жінки випадково зустріли однокласників Родіона і заходились агресивно з’ясовувати стосунки. Згідно зі свідченнями секретаря гімназії Федькіної Т.М., у перерві між першим та другим уроками, вона вийшла у коридор і побачила як ці жінки хапали однокласників Родіона за сорочки й тягли до стіни. Візитерки намагалися з’ясувати, хто з учнів облив телефон Родіона водою. Забігаючи наперед скажу: згодом хлопчик зізнався, що сам зіпсував телефон.

Секретар сяк-так заспокоїла відвідувачок і зателефонувала в.о. директора Л.В. Войтович (директор гімназії Н. Устинова того дня була у відрядженні).

В.о. директора запропонувала жінкам пройти до учительської і поговорити. Туди ж запросили і класного керівника Родіона Наталію Мамренко. Після перерви у неї мав би бути урок, але вона залишилась в учительській і взяла участь у розмові.

Мама та тітка Родіона Макарочкіна-Береста поводилися агресивно, говорили на підвищених тонах і висували претензії до Наталії Мамренко, яка була класником керівником учня.

Свідки говорять, що навіть без лікаря було зрозуміло, що Мамренко Н.В. почуває себе погано, вона неодноразово скаржилася на сильний головний біль. Але в.о. директора не припинила розмову, не покликала шкільну медсестру невикликала швидку.

І лише коли родички шестикласника пішли, інші учасники з’ясувань допомогли пані Наталі підвестися (сама вона вже не могла), поклали на диван, дали краплі, викликали швидку. Через 2 дні вона померла.

Створені для розслідування трагедії комісії всіляко намагалися справу зам’яти.

Наприкінці березня Максим писав заяву до Корабельного відділу поліції. Cлідчі вирішили, що криміналу у інциденті немає.

У обласній прокуратурі від справи відмахнулись, від міського управління освіти охорони здоров’я та інших відомств надходили самі відписки.

У підсумку, син померлої звернувся до Генеральної прокуратури України. Працівники ГПУ зобов’язали прокуратуру Херсонської області перевірити факти, про які написав Максим Мамренко.

Перевірку провели. За її результатами перший заступник прокурора області звернувся до Корабельного відділення поліції з клопотанням щодо порушення кримінального провадження. Цього разу поліцейські «прозріли».

Розпочалося досудове розслідування за частиною 1 статті 136 ККУ: ненадання допомоги людині, яка перебуває у небезпечному для життя стані. (Закон передбачає штраф у розмірі 200-500 неоподаткованих мінімумів, або 6 місяців арешту).

Окрім того, син загиблої оскаржив висновки комісії Держпраці у Херсонському міському суді.

І тільки 20 вересня нинішнього року суд скасував ганебний та незаконний Акт комісії Держпраці, в якому причиною смерті чиновники назвали “незадовільний стан здоров’я” та “хронічні хвороби”, яких насправді у Наталі Мамренко не було.

Макс Мамренко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее