Logo
Версія для друку

Треба звертатися в міжнародні інстанції

Андрій Гордєєв, вкотре підтримую пропозицію щодо звернення до міжнародних інстанцій для організації  хоча б експрес аналізу викидів заводу Титан.

Будьте реалістом, вашій команді не вдається змусити птахопідприємства Східного і Чорнобаївки працювати за законами і не труїти людей, не достає можливостей утилізувати непридатну отруту, яка, до речі, частково зберігається і в селищі Мирному. А кримський Титан - підприємство, яке взагалі не під юрисдикцією України.

У вас багато друзів і знайомих серед нардепів, то може, за їх підтримки треба спробувати достукатися до Європи і світу, щоб за їх допомогою зрозуміти, що відбулося.

Зі свого боку з цим проханням звертаюся до своїх друзів в депутатському корпусі України Serhiy Rudyk та Андрій Лозовий. Прохання до лідера Партія Зелених України Віталія Кононова терміново звернутися до Зелених Європи з проханням підтримати нас і допомогти.

Звісно, найшвидше це міг би зробити гарант, Президент України Петро Порошенко, який, за вашими словами, тримає це питання на особистому контролі.

Володимир Шелудько.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ