fbpx
Вхід

Дякуємо, що ви визнали помилку у справі Катерина Гандзюк

Вибачте, звісно… Може, ви нас неправильно зрозуміли. Але давайте прослідкуємо, що було до цього.

По справі Катерини Гандзюк 3 серпня Генеральний прокурор передає справу в СБУ «Почув її версії причин нападу на неї. З огляду на це, прийняв рішення передати слідство у центральний апарат СБУ».

В той самий день, з різницею в пять годин, Міністр МВД пише, що зловили підозрюваного: «Затримано особу, яка обґрунтовано підозрюється у скоєнні злочину щодо чиновниці Херсона».

Тоді ж радник Міністра Авакова А., пан Антон Геращенко, каже, що треба просити вибачення за критику поліції.

Вже 14 серпня шановний Вячеслав Аброськин каже, що ну вже точно це та особа: «Зібрані доказові матеріали дозволили встановити і затримати 40-річного неодноразово судимого місцевого жителя, який обґрунтовано підозрюється саме в нападі на потерпілу».

І на останок, 21 серпня вийшло велике інтерв’ю Генерального прокурора України, Юрія Луценка, в якому він ставить під сумнів алібі підозрюваного.

А вже сьогодні, 22 серпня виявляється, що підозрюваний - не той. Коли суспільство виходить і вказує на факти явного конфлікту інтересів Катерини Гандзюк із місцевою поліцією - суспільству в очі кидають додаткову кваліфікацію злочину. Коли суспісльство ще раз наполягає, що справа в тій самій поліції, яка зараз там на місці розслідує - нам дають кістку передачі справи в СБУ. Але не передають справу в сбу, бо, як каже Юрій Луценко «.. цей момент (коли справу передали в СБУ) у Херсоні затримали одного з підозрюваних і, як ви розумієте, передавати в такій ситуації цю справу в руки іншого органу — це просто розірвати ймовірний слід».

Тобто, справу НАВМИСНО не передають в СБУ, бо знайшли підозрюваного. Увага! Цей підозрюваний тепер не є винною особою і пред’явлення підозри було необґрунтованим, що й визнала поліція через 19 днів.

Загублено 19 днів, зроблено купу заяв і всі направлені на одне - відбілити поліцію.

Але ніхто не покараний:

- в поліції Херсона, за те що кваліфікували злочин за ст. 296 ККУ;
- серед процкерів (процесуальних керівників) за ту саму кваліфікацію;
- серед всіх тих, хто в ці дні вели офіційно і неофіційно комунікацію із групою друзів Каті, які вмовляли повірити у причетність Новікова, вводячи нас в оману.

Ви нас неправильно зрозуміли - ми хочемо, аби ви були відкриті до критики. Нас не турбує ваше політичне майбутнє на відміну від вас самих. Нас турбує життя людини, яку облили кислотою. 

І життя багатьох інших активістів, які під загрозою, бо злочинці не відчувають на собі невідворотність покарання. Не треба так диструктивно відноситись до того, що вам каже суспільство.

І на останок… три питання:

1. А квартиру видали капітану карного розшуку у Львові так само поспішно і необґрунтовано? І якщо так, то може її треба передати С. Новікову в якості вибачення?
2. Чи буде розслідування щодо посадових осіб, які помилково висунули підозру М. Новікову? Це було навмисно чи через нерофесіоналізм?
3. Хто замовив Катерина Гандзюк?

Masi Nayyem

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее