fbpx
Вхід

Аналіз інформації від поліції по нападнику на їх співробітника у Львов

Нагадаю, нападник малював під трафарет Хто замовив Катю Гандзюк?

О 07:58 ранку п’ятниці виходить пост Віка Балицька:

В ньому вона пише, що вночі у Львові поранено працівника поліціі. Це сталося приблизно в 3:30 на вулиці Ковжуна. З її слів, двоє юнаків наносили балонами на стіни будинків надписи через трафарет із текстом «Хто замовив Катю Гандзюк?». «У цей час проходили поліцейські, працівники Галицького відділу поліці, які проводили нічне відпрацювання.
Поліцейські підійшли до хлопців (для затримки та з’ясування обставин)».

Тобто капітан поліції, з карного розшуку, проводять о 03:30 нічне відпрацювання і щойно бачять хлопців, що наносять трафарет, як одразу приймають рішення про ЗАТРИМКУ! В діях хлопців є максумим адмінправопорушення, немає там в діях ознак кримінального злочину, а від так по ст.208 КПКУ затримку проводити не могли. І згідно закону, хлопців в теорії могли забрати у відділ поліції виключно для складення протоколу, якщо поліція не може скласти протокол на місце події. Але чому капітан поліції (!), що працює в карному розшуку (!) йде на нічне відпрацювання (!!!) ще й без будь-яких протоколів... в чому його проблема? … Або може все було не так? Йдемо далі.

«Раптом один із юнаків з ножем накинувся на одно із правоохоонців. Поранення в грудну клітку. Живий. У лікарні. Агресивні активісти затримані. Думаю, нам згодом відкриються якісь цікаві нюанси, бо навіщо кидатися з ножем, якщо ти лише розмальовуєш стіни і місія твоя начебто благородна!?»

Пані Вікторія сама в шоці від своїх слів і розуміє, що на голову то не налазить: двоє юнаків малюють, до них підходять поліцейські і ті раптом кидаються на них із ножем. Чого не вистачає в цьому пазлі?

У своєму пості вона викладає не фото нападників (як зазвичай це робить поліція, радники Міністра МВС тощо, порушуючи закон…), не фото пораненого поліцейського, а саме трафарет. Бо суспільство ж має знати, що юнаки жорстоко малювали такі страшні трафарети. Але подивіться той пост далі: на ньому видно, що малюнок одразу замальований. Тобто приходить поліція, бачить, що хлопці малюють, потім ці ж хлопці зненацька нападають на поліцію, ранять одного з них, а інші …замальовують малюнок? Ми в це маємо повірити?

Й далі вона пише наступне.

«Ми було в лікарні. В опера важке проникаюче поранення. Він в реанімації. Лікування триватиме не менше 4 місяців.»

Для того, щоб встановити, що лікування буде тривати 4 місяці поліці потрібно було не більше 4 годин. А для того, щоб встановити, що дівчина, яка геть вся облита кислотою - таки дійсно облита кислотою, поліції потрібно було 2 доби! Йдемо далі…

Вже о 08:51 на ФБ сторінці Поліція Львівської області виходить новина, що "Життю нашого оперативника нічого не загрожує, стан його стабільний. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.»

Нагадаю як було у справі Катерини Гандзюк: її облили кислотою, через 5 (!) годин відкривають кримінальне провадження за ст. 296 ККУ (Хуліганство), аргументуючи це тим, що не було експертизи, яка-б встановила усі обставини справи, в тому числі чим її облили. Але у справі львівських художників поліції потрібно лише три години, щоб встановити, що поліцейському треба буде мінімум 4 місяці на лікування і п’ять годин, щоб надати кваліфікацію злочину, як напад на працівника правоохоронного органу.

І вчорашній день закінчився новиною: «За рішенням суду 20-річного львів’янина взято під варту без права внесення застави терміном на 60 діб".

І треба констатувати порушення ст. 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відповідно до якої кожен має право на свободу вираження поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і передавати інформацію та ідеї без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів.

Одужання капітану. І сил нам усім це все пережити і дійти до істини.

А в мене залишається відкрите питання:

Хто замовив Катю Гандзюк??

Masi Nayyem

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее