Вхід

MKU

Пішов з життя воїн

Ні: він загинув не на фронті. Його добило мирне життя. Вадим Олександрович Кардашевський помер минулої ночі у себе вдома. У 43 річного ветерана АТО - інваліда війни не витримало серце. Залишилась мати, батько, брат, сестри.

Херсонець Вадим Кардашевський одним з перших пішов на війну. Служив у 28 ОМБр 2 батальон, взвод ГРВ 1, наводчиком у АГС 17 з 13.10.2014 по 6.09.2015 року. Красногорівка Донецької області-Піски-Первомайськ-Маріуполь та інші точки де йшли запеклі бої. Це були найтяжчі часи для України. І Вадим був одним з тих, хто прийняв удар на себе. Тоді витримав. Але в мирному житті зламався.

Після демобілізації Вадим хотів далі служити, але підірване здоров’я не дозволило. Контузія, травми - далі інвалідність, за визнанням якої якою ще довелося побігати. От, кажуть рідні, на тому «побігати» Вадим здоров’я і зірвав. Тому за довідку про інвалідність Вадиму разом з мамою довелось пройти всі кола пекла. І Вадим дуже нервував через все це. Але інвалідність таки довелося оформляти тому, що ветерану війни з підірваним здоров’ям знайти роботу виявилось неможливо. І далі після всього пережитого Вадим так не зміг знайти своє місце у мирному житті. І не було підтримки. Держава психологічною реабілітацією не займається. Тому були депресії, нервові зриви, втрата сенсу життя. Ще й отримані травми давали про себе знати і лікування не дуже допомагало. І ось йому запропонували реабілітацію у Київському госпіталі. Вадим піднісся духом, з’явилась надія на покращення стану. Домовились, Галина Уманець допомогла оформитись. І через декілька днів Вадим повинен був виїжджати до Києва. Але вчора вночі у нього зупинилося серце…

І зараз вбита горем мати декілька днів може похоронити сина через той клятий закон про поховання. Вадима вже немає. А бюрократія добиває його рідних.

Рідні просили, щоб Вадима Кардашевського поховали на Алеї Героїв. Але їм відмовили, бо він загинув не на фронті. Проте воєнкомат пообіцяв дати почесний караул на похорон.

Прощання з Вадимом Кардашевським відбудеться у суботу 14 квітня о 10.00 у Храмі Святого Петра Могили м. Херсон, в. Лютеранська 10 (колишня в. Кірова).

Рідні Вадима Кардашевського просять його побратимів з 28 ОМБР вийти на зв’язок з ними. Тому що Вадим нещодавно загубив телефон і всі контакти втратились. Пишіть мені в особисте щодо цього. Я зв’яжу з рідними.

P.S. Пам’ятаю як після травми і лікування в госпіталі Вадим добирався до фронту за свій рахунок. Мені тоді було дико: хтось ухиляється від свого обов’язку, а хтось платить свої кошти щоб ще й поїхати на передову. Ще й довелось купувати два білети, бо за один водій не хотів везти. Проводжав і збирав його тоді на війну за свій кошт батько Александр Кардашевский: купував все необхідне Вадиму, а заодно і його побратимам. Так і воювали…

А ще пам’ятаю той дзвінок з Пісків: «Как дела?» - «Да все чудесно!) Сегодня не обстреливают! Только гранатомет тяжелый, таскать устаю!»-«Что нужно передать?»-«Де все есть! Только семян бы!»-«Каких семян?»- «Ну весна же, солнышко, нужно грядочку посадить: укроп, редиску, лучок и будет огородик!)» Мені це так врізалось у пам’ять: ми в тилу тоді ще шоковані і перелякані війною, переживаємо: як вони там? А в них на передовій все добре: добре що не бахкає, добре що весна і сонечко світить, ще б городик посадити і щастя повне...

Дякую тобі Вадиме! За те, що ти тоді захистив мене і таких як я. Низький тобі уклін! Царство Небесне! Слава тобі Герою!

Римма Бараненко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее