Вхід

Мені соромно за вас, пане генпрокурор

Кожного разу як до мене на Рандеву приходили представники діючої влади і, що логічно, чули у свій бік від нас запитання про корупцію, лобізм, договорняки, ігнорування законів і офшори, кожного разу я чула однакову відповідь, як від них, так і від їхніх прес-секретарів (до речі,  колишніх журналістів, які раптом забули, що ними були):

«Ставлячи подібні запитання, Ви граєте на руку політичним опонентам і Кремлю!!!»...

Ну, тобто або тим, або тим. Кому саме? Ну, сама вже якось, дівчино, вибери, не маленька ж...

Так от, Юрій Луценко, на жаль, прийти на ефір до мене і висловитися щодо багатьох справ не зміг. 2 роки ігнору і відмов. Розумію. Підрзрюю, що бачите в мені теж руку Кремля. Або не гідну. А тому напишу публічно.

Ви серйозно????

Ви , генпрокурор, серйозно вважаєте, що резонанс суспільства через смерть Ірини Ноздровськоі - політизована істерія ???

Ви - генпрокурор, серйозно вважаєте, що жінка, яка, дідька лисого, захищала право на справедливість у суді, де, на секундочку, у вбивці - родинні зв’язки із місцевими суддями високого рангу, жінка, якій сто разів погрожували публічно і яка була зрештою вбита і викинута гола в річку у країні, де Ви  генпрокурор - це буденність, а тому буча через це - істерики політичних конкурентів???

Ви серйозно вважаєте що ЗЕ Гардіан, NYT та інші світові видання, які написали про це зухвале вбивство, а воно зухвале, бо страху нема - замовні???

Цей випадок - вирок системі.

Вашій системі, пане Юрію, у тому числі.

Ось ефір, у якому ми показали, як живуть винуватці резонансних ДТП.

https://m.youtube.com/watch?v=jd_QCvukGXQ

Знаєте як живуть? Прекрасно. Пасинок Фірташа - весілля святкує. Приблизно як Ваша родина нещадавно. Тільки букети і подарунки не у службові авто заносять, а у приватні. 
Толстошеєв, ну, той, що раптом виявився епілептиком, - хизується фото у клубах. От ще цікаво, де ж пан ректор-хабарник Мельник зараз? Ви не зідзвонювалися? Що у нього з тиском? Усе добре? 
Думаю, що відмінно. Адже його, як відомо, виправдано.

http://www.pravda.com.ua/news/2017/12/11/7165138/

У всіх цих справах бажаний для вбивць фінал. Бо на них немає Ноздровськоі...

Ноздровськоі, яка не побоялася протистояти цілій системі гнид, які
охаміли через безкарність і вседозволеність. За що і поплатилася.

Мені соромно за Вас, пане генпрокурор.

Мені соромно, бо у моій країні вбивають тих, кого Ви і ваші підлеглі мали б захищати понад усе.

Мені соромно, що жінкою третього тисячоліття стає Ваша дружина, а не такі, як Ноздровська.

Мені соромно, що Ви проміняли честь на крісло.

Мені соромно, що поки двоє стареньких у селі Демидів плачуть з горя, втративши двох дочок, яких виховали на принципах справедливості, Ви катаєте пости про звитягу слідчих і називаєте реакцію суспільства, яке обурилось - «політизованою істерією»...

Ноздровську вбили, бо суду, а відповідно і справедливості - нема.

У тому числі через Вас...

І я наївна, але, чомусь я щиро вірю, що в глибині душі Ви, саме Ви це розумієте.

Але змінити систему Вам не під силу.

Бо крісло, по суті, не Ваше...

Yanina Sokolova

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее