fbpx
Вхід

У Херсоні таки "протягнули" сумнівну "Муніципальну варту"

Стосовно муніципальних варт, поліцій та іншої шалупоні, яку намагаються протащити в міській раді.

Кожна сесія протягом року - це намагання протащити створення КП "Муніципальна варта", наразі - муніципальна поліція. Статути не витримують жодної критики, доповідачі - тим паче. Єдине слушне зауваження пролунало від Leonid Remiga, який зазначив, що підтримує проект, якщо в ньому буде можливість охорони лікарів від нападів. Це дійсно дуже важливий аспект, адже лікарі страждають від незахищеності і численних нападів під час чергувань. Голосування пана Леоніда принаймні повністю адекватне і слушне, направлене на захист інтересів виборців і тих людей, які працюють із ним. Але нічого подібного жоден із варіантів Статутів не передбачає, хоча позиція пана Леоніда вже лунала раніше.

Суцільна брехня тих, хто підтримує проект. Наприклад, Єгора Устинова, який чомусь вважає, що вінницький і херсонський проект статутів не відрізняється (34-та хвилина трансляції http://www.city.kherson.ua/…/prodovzhennya-translyaciyi-hvi… і далі). Мабуть, не читав пан Єгор жодного зі статутів, адже вінницькі муніципали - це КП, яке займається здебільшого благоустроєм, проект херсонських недоумків - це охоронна діяльність. Про це пізніше на сесії зауважує Елена Урсуленко.

Безглузді заяви Євгена Назаряна: давайте ухвалимо як завгодно, аби прийняти, а далі будемо правити. Від самого початку - деструктивна позиція: АБИ ПРИЙНЯТИ! Суцільна брехня про те, що нібито всі комісії підтримали муніципальну варту, від Євгена Назаряна просто вбиває! Sergey Zhuykov справедливо зауважив: нічого подібного, лише комісія ЖКГ погодила "прямо не читаючи", як у тексті невмирущих "кроликів". Андрей Дмитриев зазначив, що за рік ЖОДНОГО проекту кошторису чи штатного розкладу не було надано. Скажіть, ЯК можна створювати підприємство без кошторису, з численними зауваженнями щодо Статуту і без штатного розпису?

За чутками (саме за чутками - документів же немає), обсяги "хотєлок" муніципалів складають 5 - 6 млн. грн. на рік. Це в Херсоні, де страшенний транспортний колапс і шалено не вистачає муніципального транспорту. 5 - 6 млн. грн. - це 5 - 6 б/у автобусів великої пасажиромісткості. Це - один новий тролейбус з низькою підлогою або не менше 3-х б/у. Це два відремонтовані дахи шкіл або садків. На це у нас грошей завжди немає - на дебілах у формі є. Список депутатів-"героїв" додаю. Іще раз зауважу голосування Елена Мазур, яка протягом року не підтримувала проект у жодному вигляді, але раптом - після входження до земельної комісії - підтримала. І жодних пояснень з цього приводу - лише емоції.

І, як завжди у мене, вишенька на тортику: щойно панство проголосувало за повернення до цього питання, як ідейні натхненники розійшлись.... святкувати цю подію. Саме тому сесія після перерви не зібрала вже депутатів. І треба ж було мені разом із подругою бігти на роботу саме через це кафе! Зазвичай іду іншою дорогою. Було дуже неприємно бачити, як люди в очікуванні розгляду земельних питань поспішали на продовження сесії, а низка депутатів - саме прибічників муніципалів - вже "квасили" в кафе неподалік і нікуди не поспішали. Причому ніхто з них навіть не приховувався. А всі з них розповідають, які вони відважні "майданівці".........

І від себе додам. Якщо ви таки ухвалите цю фігню, я попіклуюсь про те, аби КОЖЕН херсонець та гість міста знав, що робити, якщо до нього пристануть муніципали, адже жодних прав здійснювати і половини діяльності, зазначеної у Статуті, вони не мають права. Я ОСОБИСТО проінструктую всіх охочих, як вберегти своє життя від недоумків.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее