Вхід

MKU

Укрзалізниця дотує Ахметова і компанію на 15 мільярдів щороку

Рекомендовані Укрзалізниця дотує Ахметова і компанію на 15 мільярдів щороку

За рахунок системи класифікації вантажів і диференціації вартості перевезень, наближені до Ріната Ахметова компанії отримують значно вигідніші умови перевезень Укрзалізницею ніж інші вантажовідправники.

Про це передає сайт "Zалізниця без корупції".

За даними дослідження в 2018 році з 322,3 млн тон перевезених УЗ вантажів – 71 млн. тон склала залізна руда та 65 млн. тон вугілля. Це 42% від усіх перевезень вантажів залізницею. При цьому найбільшим перевізником руди є «Метінвест» Ахметова і Новинського, а найбільший перевізник вугілля – «ДТЕК» того ж Ахметова.

Запроваджена система тарифікації вантажів передбачає, що перевезення в одному і тому ж вагоні руди і вугілля буде майже вполовину дешевше за перевезення, наприклад, лісоматеріалів і с/г продукції і в 2,2 рази дешевше за перевезення готової металопродукції.

Система класифікації вантажів дісталася Україні в спадок від Радянського союзу, коли видобувні підприємства і виробники готової продукції були державними. Величезні обсяги перевезень руди і вугілля у віддалені регіони РСРС передбачали необхідність зниження вартості таких перевезнь.

З отриманням незалежності Україна більше не мала об’єктивної потреби в диференціації вартості перевезень за типами вантажів, але ця система грала на руку власникам металургійних холдингів і тому вона зберіглася по наш час.

Система класифікації вантажів значною мірою відлякує більшість європейських компаній, так як європейські залізниці застосовують принцип єдиного тарифу, який зменшує можливість корупційних зловживань. Та і власне пояснити європейцю, чому перевезення в одному і тому ж вагоні, на одну і ту ж відстань різних вантажів може відрізнятися у вартості в 2 рази досить складно.

Якби Українська залізниця перевозила продукцію без застосування коефіцієнтів, а залежно лише від типу вагона і дальності перевезення, то за перевезення руди і вугілля компаніям з орбіти Ахметова і Новінського довелося б заплатити приблизно на 40% більше ніж за нинішніх умов.

Для 2018 року ця «економія» перевізників руди і вугілля склала близько 15 млрд. грн.

В свою чергу  Укрзалізниця могла б отримувати на 15-20% більші доходи щороку, якби відмовилася від системи класифікації вантажів.

До того ж система класифікації суттєво обмежує зростання економіки країни, так перевезення готової продукції залізницею коштує в понад 2 рази дорожче, ніж перевезення сировини. Що створює передумови для вивезення сировини з країни, замість розбудови власного виробництва.

Прикладом може бути ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», який тільки минулого року експортував з країни руди і напівфабрикатів сталі на понад 36 млрд. грн. Виробництво готової продукції з цієї сировини здійснювалося вже в інших країнах.

При чому компанії, які займаються видобутком руди і вугілля в Україні здатні досить спокійно перенести перехід від системи класифікації вантажів і відповідне збільшення вартості перевезень цих товарів.

Чистий прибуток лише компаній «Метінвест» за 2018 рік склав близько 32 млрд. грн. (1 188 млн.$) при загальному доході 320 млрд. грн. (11,88 млрд. $).

Але на сьогоднішній день система класифікації вантажів продовжує працювати і виробники готової продукції продовжують платити більше, ніж перевізники сировини.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее