Вхід

MKU

З АМКУ звільнено найбільш оплачувану чиновницю через дрібні претензії до декларування зарплати

Рекомендовані З АМКУ звільнено найбільш оплачувану чиновницю через дрібні претензії до декларування зарплати

Директора Департаменту організаційної роботи Антимонопольного комітету Світлану Білянську 21 грудня 2018 року звільнено з посади на виконання рішення суду.

Про це АМКУ повідомив у відповідь на запит Центру протидії корупції.

Світлана Білянська на своїй посаді відповідала у тому числі за розподіл премій працівникам Комітету. З 17 грудня вона знаходилась у відпустці без збереження заробітної плати. Однак 19 грудня до Комітету офіційно надійшла постанова Солом’янського райсуду Києва. Нею було підтверджено правомірність накладення штрафу на чиновницю Нацагентством запобігання корупції за несвоєчасне декларування зарплати.

На виконання цієї постанови суду Білянську було звільнено з посади наказом в.о. керівника апарату Комітету від 21 грудня.

НАЗК покарало Білянську за те, що вона у 2017 році не подала інформації про суттєві зміни у майновому стані. Йшлось про те, що вона 13 листопада того року отримала за першу половину місяця 20,23 тис. грн заробітної плати, а 23 листопада – міжрозрахункові виплати у сумі 84,79 тис. грн.

На переконання Гудзенко її фактичний дохід не перевищував 50 прожиткових мінімумів, а отже декларуванню не підлягав. Однак НАЗК настояло на тому, що сукупний дохід за місяць перевищив 81 тис грн, що є межею після якої потрібно декларувати суттєві зміни.

Не зважаючи на те, що чиновниця потім вказала отримані доходи у щорічній декларації, НАЗК визнала Білянську винною у порушенні Закону «Про запобігання корупції». Покаранням став штраф у розмірі 1700 грн, а також норма закону, якою чиновника мають звільнити з державної служби за таку провину.

Білянська оскаржила рішення НАЗК у Солом’янському суді, однак 22 жовтня 2018 року суд вирішив справу на користь НАЗК.

Київський апеляційний суд 16 листопада підтвердив рішення суду першої інстанції.

Нагадаємо, Світлана Гудзенко працює в системі органів АМКУ з 2005 року. У ВРУ 6 скликання допомагала на платній основі нардепу-регіоналу Олексію Костусєву, який протягом 2001-2008 років очолював Антимонопольний комітет.

У 2013-2015 роках Гудзенко керувала Київським ОТВ АМКУ. Її наступником на посаді став однокурсник голови АМКУ Юрія Терентьєва Олексій Хмельницький.

Заступником Хмельницького довгий час працював цивільний чоловік Гудзенко – Олександр Білянський. Нещодавно Гудзенко взяла прізвище Білянського.

Раніше «Наші гроші» підрахували розподіл зарплат і премій керівників департаментів АМКУ. За підсумками минулого року Гудзенко отримувала в середньому 52 тис. грн на місяць, що є найвищим показником, як серед керівників підрозділів Комітету, так і серед уповноважених на чолі з головою АМКУ Юрієм Терентьєвим.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее