Logo
Версія для друку

Ільменіт з України продовжують поставляти до заводу «Кримський титан»

Рекомендовані Ільменіт з України продовжують поставляти до заводу «Кримський титан»

Український ільменіт продовжують незаконно поставляти до окупованого Криму на завод Дмитра Фірташа «Кримський титан», що призвів до екологічного лиха на півночі півострова та у прилеглих до нього районах Херсонської області.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Чергову партію сировини для заводу «Кримський титан», що належить олігарху Дмитру Фірташу та розташований поблизу міста Армянськ в окупованому Криму, відправлено на півострів з використанням так званої «ільменітової схеми».

Судно «Нефтерудовоз-50М» з вантажем українського ільменіту прямує до Керченської протоки

Судно «Нефтерудовоз-50М» в турецькому порту Самсун 10 вересня прийняло на борт вантаж українського ільменіту та прямує до порту Кавказ, що на російському березі Керченської протоки. Зазначимо, що три попередні рейси «Нефтерудовоз-50М» доставляв ільменіт безпосередньо до ділянки Камиш-Бурун порту Керч в окупованому Криму.

Судно BLACK EAGLE прибуло з Одеси до порту Самсун

Вантаж ільменіту до порту Самсун 10 вересня доставило судно BLACK EAGLE. Воно вийшло з порту Одеси 8 вересня. Про ймовірну загрузку ільменіту на судно BLACK EAGLE в Одесі писала 7 вересня на своєму акаунті у Facebook волонтерка та журналістка Катерина Яресько.

 

Також вона нагадала, що 6 вересня  «Нефтерудовоз-50М» вийшов з Камиш-Буруну після чергової доставки ільменіту, а з Самсуну до закритого порту Керч вийшло завантажене ільменітом судно «Кама».  

«На заводі сповістили про тимчасову остановку підприємства, але ще кілька днів він доробляє запущені техпроцеси. І ми точно знаємо, що зовсім припиняти свою отруйну діяльність Кримський Титан не збирається, якщо поставки руди тривають», – написала Катерина Яресько.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ