Вхід

Укрзалізниця на 4 мільйони закупить цементу за сумнівним тендером

Рекомендовані Укрзалізниця на 4 мільйони закупить цементу за сумнівним тендером

Філія “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд” провела тендер на закупівлю 1 820 т. цементу очікуваною вартістю більш як 4 млн. грн.

Про це пише сайт Залізниця без корупції.

Згідно з тендерною документацією предметом договору став цемет двох марок:
1. ПЦ-II/А-Ш-400-Р – 700 т.;
2. ПЦ-І-500-Н – 1 120 т.

Цемент має постачатись, для проведення робіт, на наступні станції: Одеса-Застава-1, Жмеринка, Київ-Волинський, Львів, Клепарів, Нижнєдніпровськ Пристань, Подільськ та Основа.

Даним тендером зацікавилось аж п’ять фірм, що не буденно для залізничних тендерів. Проте очікуваної конкуренції та зниження вартості не вийшло, адже всі пропозиції крім найдорожчої було відхилено.

Причини виключення пропозицій найрізноманітніші, так ТОВ “Виробнича компанія “Енергопромгруп” було виключено через відсутність в тендерній документації електронного цифрового підпису, хоча в іншому тендері це не рахувалось за порушення.

Також до причин ввійшла податкова заборгованість ТОВ “Епіцентр К”. Проте згідно документів учасника дана заборгованість була актуальна станом на 10 липня 2019 року, а на час оголошення переможця цієї заборгованості вже не було, про що свідчить довідка учасника від  19 липня.

  

Ще одного учасника ТОВ “Укр Цемент” було дискваліфіковано через не надання копії нормативної документації, якій повинна відповідати продукція. Проте в тендерній документації є сертифікат якості в якому вказано, що пропонована продукція відповідає ДСТУ, сертифікат відповідності ДСТУ, зразок документу про якість та сертифікат на систему управління якістю.

Та ж причина з ще одним учасником ТОВ “Іст Лоуд Груп”, яка надала копію ДСТУ, проте на ній не було печатки виробника.

Тож перемогу отримало  ТОВ “Д.А. Будснаб” з пропозицією нижчою від очікуваної вартості всього на 23 тис. грн., в той час як найнижча пропозиція була дешевшою більш, як на пів мільйона гривень.

ТОВ “Д.А. Будснаб” було зареєстровано 2,5 роки тому в Києві на мешканця окупованого містечка Хрустальний  що на Луганщині, Комарова Сергія Анатолійовича.

Статутний капітал фірми становить всього 1 тисячу гривень.

Також фірма “створена під щасливою зіркою”, бо вперше бере участь в державних тендерах і одразу отримує перемогу та ще й на значну суму.

Серед документів, які надає “Д.А. Будснаб” є довідка про аналогічні договори, де клієнтом є ТОВ “Фінко Груп”, яке вже виділялась в тендерах “Укрзалізниці”. Директором “Фінко Груп” є також мешканець Хрустального Комаров Микита Анатолійович. Тобто аналогічний договір був нібито підписаний між фірмами братів Комарових.

За іронією долі  “Д.А. Будснаб” на ряду з іншою тендерною документацією надає довідки “антиконкурентних дій” та “корисливих мотивів директора” в яких вказано, що довідки видані не ТОВ Д.А.Будснаб а ТОВ Фінко груп

.

Таким чином документи переможця явно не відповідали вимогам тендеру. Проте всі ці факти не вразили тендерний комітет, який віддав перемогу саме ТОВ “Д.А.Будснаб”.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее