Вхід

Суд закрив справу про п’яну їзду голови КДК прокурорів, якого зупинили на незадекларованому автомобілі

Рекомендовані Суд закрив справу про п’яну їзду голови КДК прокурорів, якого зупинили на незадекларованому автомобілі

Суд закрив провадження в справі про притягнення до адміністративної відповідальності Віталія Грушковського, який є головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння

Про це свідчить постанова Калинівського районного суду Вінницької області від 6 квітня.

Грушковський був затриманий 25 березня 2018 року приблизно об 00:10 на автодорозі М-12 381км+500 м поблизу Вінниці. Поліцейські склали адмінпротокол про те, що він керував автомобілем Toyata Camry у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився, тому працівники поліції склали адмінпротокол.

Протокол про адміністративне правопорушення, складене 25.03.2018 стосовно голови КДКП Віталія Грушковського, а саме про те, що він “керував автомобілем Toyota з ознаками алкогольного сп’яніння”. Джерело: vn.20minut.ua

У суді Грушковський заявив, що був зупинений працівниками поліції нібито за те, що він рухався з технічною несправністю, а саме – не горіла лампа лівої фари в режимі ближнього світла. Грушковський приніс до суду лист Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у Вінницькій області, що фари у нього справні і в цій частині справа закрита.

Що ж стосується нетверезого стану, то Грушковський це заперечує. Він заявив суду, що не відмовлявся від проходження медогляду на стан алкогольного сп’яніння, «а навпаки просив працівників поліції забезпечити охорону його автомобіля іншим екіпажем патрульної поліції, оскільки на вулиці була вже ніч».

«Після цього він згідний був проїхати до медичного закладу для проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння. Дане прохання залишилось поза увагою працівників поліції. Після складення протоколу про адміністративне правопорушення одразу ж самостійно проїхав до Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, де пройшов медичне обстеження», – розказав Грушковський суду.

Він приніс до суду виписку з лікарні, у якій зазначено, що ознак алкогольного сп’яніння у нього не зафіксовано. Виписку Грушковський отримав о 02:30, тобто через одну годину після складення протоколу.

Суд вважає, що працівники поліції не забезпечили проведення огляду Грушковського у лікарні у зв’язку з його незгодою на проведення огляду на місці затримання. Відтак, зазначив суд, протокол про адміністративне правопорушення складений з порушенням, тому братись до уваги не може.

Відзначимо, що суд не вказав місце роботи Грушковського, натомість зазначив його як «не працюючого». Так само Грушковський не вказав місце роботи у протоколі, який оприлюднили журналісти місцевого видання «20 хвилин».

У вказаному протоколі вказано, що «водій Грушковський В.Ю. керував автомобілем Toyota з ознаками алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей, поведінка не відповідає обстановці. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку водій відмовився у присутності двох свідків».

Зауважимо, що у декларації Грушковського не вказаного жодного автомобіля у власності чи користуванні. Разом з тим із вказаного протоколу видно, що власником автомобіля Toyota Camry, на якому зупинили Грушковського, є Онипко Н.О.

Віталій Грушковський з січня 2016 року є прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області. З 2017 року він також є головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее