Logo
Версія для друку

“Дорожні” реформи підтримують 62% українців — Укравтодор

За результатами досліджень, близько 62% українців підтримують реформи, що здійснюються у дорожній галузі.

Про це на засіданні уряду сказав керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, повідомляє Укрінформ.

"За дослідженнями GfK-Ukraine, дорожня галузь стала лідером серед підтримуваних реформ. Її підтримують 62% громадян, дякую за це. Усі роботи, які ми виконували цьогоріч, відповідають стратегії розвитку 2018-2022. Ми фокусуємося на національних та міжнародних коридорах", - зазначив Новак.

Він наголосив, що кошти платників податків використовуються максимально прозоро. Кошти з тих об'єктів, де з тих чи інших причин роботи гальмуються, перерозподіляються на інші об'єкти, щоб уникнути невиконання.

"Загалом на ремонт доріг державного значення цього року передбачено 18 млрд грн. На дороги місцевого значення міська влада отримала субвенції у розмірі 11,5 млрд грн. На експлуатацію заплановано 3,4 млрд грн. Цих коштів на утримання не вистачає, тому вишукуємо додаткові джерела, особливо для підготовки до зими. На безпеку руху передбачено 2,6 млрд грн", - додав Новак.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ