Logo
Версія для друку

“Борітеся – поборете!”: зіроки та політики закликали українців підтримати ЛГБТ-громадян

Українських зіроки, політики та дипломати підтримали нову інформаційну кампанію КиївПрайду “Борітеся – поборете!” та знялися в однойменному ролику на підтримку прав ЛГБТ-українців. 

Про це йдеться на сайті КиївПрайду.

Народна артистка України Ольга Сумська, посолка Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, співачка ЛУНА, телеведучий Майкл Щур, співачка Аліна Паш, травесті-діва Монро, координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, співак PIANOBOY Дмитро Шуров, телеведуча Яніна Соколова, депутатка Світлана Заліщук, співачка TAYANNA, музичний гурт YUKO, телеведучий Анатолій Анатоліч, співачка Злата Огневич та музичний гурт KADNAY знялись у відеоролику, де розповідають про своє ставлення до ЛГБТ-українців та проблеми, з якими вони досі стикаються в суспільстві. 

"Уявіть, що ви йдете по вулиці і на вас напали через колір волосся або через те, що ви тримаєте кохану людину за руку. Уявіть, що кожен день, спілкуючись з колегами, ви вимушені приховувати ім'я коханої людини або не можете відвідати її у лікарні, адже юридично ви одне одному ніхто", – кажуть вони.

Герої ролику також наводять статистику щодо нападів на ЛГБТ-українців, які сталися за минулий рік, та піднімають питання цькування в школі через сексуальну орієнтацію. 

"Усьому цьому немає місця в сучасній країні, яка знаходиться в самому центрі Європи", – доходить висновку телеведучий Майкл Щур.

Творці відео випустили його в День боротьби з гомофобією, трансфобією і біфобією та закликали українців підтримати своїх ЛГБТ-співгромадян у їхній боротьбі за свої права і вийти на Марш рівності, який цього року відбудеться 23 червня в Києві. 

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ