Logo
Версія для друку

Відтепер поліція може заборонити кривдникам приходити додому після домашнього насильства

Набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ №654 про термінові заборонні приписи в ситуаціях домашнього насильства, які дозволяють поліцейським заборонити приходити агресорам назад до жертви.

Про це повідомила Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко.

Припис будуть виносити уповноважені підрозділи Нацполіції в разі існування безпосередньої загрози життю чи здоров'ю постраждалої особи.

"Під час вирішення питання про винесення припису пріоритет надається безпеці постраждалої особи. Зазначена вимога поширюється також на місце спільного проживання (перебування) постраждалої особи та кривдника незалежно від їхніх майнових прав на відповідне житлове приміщення", – зауважила Левченко.

Припис може містити зобов'язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи; заборону на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи та заборону в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ