За кордоном випустили понад 70 тисяч книжок для українських дітей

Проєкт "Книжки без кордонів", який втілюється Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ України та Українським інститутом книги, подолав позначку в 70 тисяч надрукованих примірників.

Про це йдеться на сторінці Українського інституту книги у Фейсбуці.

“Такого неймовірного показника вдалося досягнути в першу чергу завдяки потужній роботі наших польських партнерів з Fundacja Edukacja dla Demokracji та The Kosciuszko Foundation”, - пишуть в Інституті.

Повідомляється, що лише цього тижня завдяки Фонду Костюшка було надрукувано 10 тисяч нових примірників книжок для малих читачів за кордоном, які українські мами вже можуть замовляти на сторінці Inna bajka - książeczki dla dzieci z Ukrainy.

Так, по тисячі примірників були надруковані книжки, макети яких люб’язно надали видавництва “Веселка”, Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці", Видавництво "Ранок" та Видавництво “Богдан”. 

“Висловлюємо щиру подяку всім партнерам, завдяки яким щодня малюки, які були змушені через війну виїхати з України, отримують можливість читати рідною мовою!”, - резюмують в Українському інституті книги.

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини