Очільника Служби безпеки України часів пізнього Януковича зробили головою "спецслужби" окупованих територій Херсонської області

Голову СБУ часів Майдану Олександра Якименка призначили очільником окупаційної "спецслужби" Херсонщини. Про це повідомляє МОСТ, посилаючись на власні джерела.

Інформація про участь Якименка у встановленні на Херсонщині окупаційного режиму курсувала ще з початку червня, але тільки зараз вона знайшла своє підтвердження. 

Олександр Якименко почав працювати у Службі безпеки України у 2010 році — понад рік він був начальником управління в Севастополі.

У 2011-2012 роках він 11 місяців був головою ГУ СБУ в Донецькій області.

Влітку 2012 року Олександра Якименка підвищили до посади першого заступника голови СБУ та очільника управління "К" – по боротьбі з корупцією.

На початку 2013 року Якименка, з порушенням законодавства, призначили головою Служби безпеки України. На цій посаді він "відзначився" втягуванням СБУ у спроби влади придушити Євромайдан у лютому 2014 року. Після втечі Януковича, Якименко також виїхав до росії. 

За причетність до спроб придушити Євромайдан Якименку повідомляли про підозру мінімум 4 рази — у 2014, 2015, 2017 та 2021 роках.

У 2020 році Олександра Якименка заочно арештував Печерський районний суд міста Києва.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини