Новий пакет санкцій проти Росії. Чого очікувати від європейських країн

Західні країни хочуть завдати економічного удару по Росії. Зокрема, готують великий пакет економічних санкцій.

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії під час брифінгу щодо нападу Росії на Україну. Трансляцію виступу політика транслювали світові ЗМІ, як повідомляє 24 канал.

За словами Джонсона, великий пакет економічних санкцій – це максимальний тиск, який Британія та партнери можуть зробити. Мовиться про "найбільший пакет санкцій з боку Заходу, який Росія коли-небудь бачила".

"Ми скористаємося новими повноваженнями проти фінансів Росії", – зауважив політик.

Про які саме обмеження заявив Джонсон:

  • Повне замороження активів банку ВТБ.
  • Повне виключення російських банків з британської фінансової системи найбільшої у світі. Вони також не матимуть доступу до клірингових платежів через Велику Британію. Джонсон додав, що Сполучені Штати також вживатимуть аналогічних заходів.
  • Російські компанії не зможуть збирати кошти на ринку Великої Британії.
  • Лондон обмежує фінанси, які можуть тримати на своїх банківських рахунках громадяни Росії. Також санкції торкнуться Білорусі через її дії проти України.
  • Британія заморозить майно ще понад 100 юридичних і фізичних осіб. Це відбудеться на додаток до попередніх 100 осіб.
  • У Великій Британії заборонять "Аерофлот".
  • Спільно зі Сполученими Штатами та Європейським Союзом Британія має намір обмежити торговельні операції та запровадити жорсткий контроль.
  • Британія заборонить експорт до Росії усіх високотехнологічних елементів і обладнання. Законодавство щодо цього мають підготувати на початку наступного тижня (орієнтовно 28 лютого – початок березня). ​

"І ці санкції стримають можливості Росії на наступні роки. Ми будемо вживати заходи проти тих, хто має великі багатства. Також у Британії планують підготувати законодавство щодо російських компаній, які працюють за кордоном. Олігархи не зможуть ховатися в Лондоні", – наголосив британський прем'єр.

Також Джонсон повідомив, що Захід буде звільнятися від залежності Європи від російських нафти та газу. Адже це було на руку Путіну занадто довго.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини