Інавгурація Байдена: Вашингтон готується до масових акцій протесту

Усі 50 американських штатів вживають заходи безпеки разом зі столицею Вашингтоном перед інавгурацією президента Джо Байдена у середу, 20 січня.

Пентагон уже дав вказівку перевести додатково 25 тисяч військовослужбовців до Вашингтона. Це один з найжорсткіших заходів безпеки, який колись бачили у столиці США. Адже ФБР попереджає про можливі збройні акції протесту після недавнього нападу прихильників Дональда Трампа на Капітолій.

Багато губернаторів штатів готові допомогти зміцнити безпеку столиці, але вони дали зрозуміти, що безпека їхніх регіонів є для них  пріоритетом.

Губернатор штату Орегон Кейт Браун заявила, що відповіла відмовою на федеральне прохання про направлення ще 100 військовослужбовців Нацгвардії до округу Колумбія.

Штат Орегон раніше погодився відправити 30 військовослужбовців до Вашингтону, але зараз влада штату стурбована нещодавнім сплеском насильства у столиці штату місті Салем.

Раніше, 6 січня, Конгрес США мав затвердити результати голосування виборців, які підтвердили перемогу Джо Байдена. Однак засідання довелося перервати на кілька годин через протести прихильників Трампа, що увірвалися до будівлі.

Під час зіткнень у Конгресі загинули п'ять осіб. Поліція затримала 52 людини.

Після зачистки Капітолію від прихильників Трампа  Конгрес США затвердив перемогу демократа Джо Байдена на президентських виборах. Інавгурація нового лідера США відбудеться 20 січня.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини