Вхід

MKU

Нове формування охоронятиме Станіславську ОТГ

Рекомендовані Нове формування охоронятиме Станіславську ОТГ

Станіславська громада – одна з тих, що бурхливо розвиваються завдяки децентралізації. Вони вчаться, залучають гранти для розвитку, працюють над покращанням добробуту.

Але і тут чимало проблем: підпали, розкрадання металу, підліткова злочинність, побутове сміття, недбале використання природних ресурсів гостями та місцевими тощо. Спроби навести порядок не завжди з розумінням і підтримкою сприймаються односельцями. Тому активна частина місцевих жителів вирішила не стояти осторонь, а взятися до роботи з охорони правопорядку. Скоро допомагати захищати права, свободи і цінності вийде нове громадське формування «Громадська безпека», яке запрацює наприкінці вересня.

З його керівником Федором Волошиним Ікс-кілометр поспілкувався днями.

- Як з’явилася думка створити таке громадське формування?
- Я проходив службу в підрозділі особливого призначення «батальйон Херсон», поліція. Після звільнення був запрошений до громади працювати інспектором праці, оподаткування і благоустрою. І коли за певний час увійшов у курс справ, коли зрозумів, яка ситуація склалася в Станіславській громаді, які проблеми, то дійшов висновку: спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих. Ось так і з’явилася думка про формування.

- Які завдання перед собою ставите?
- Метою громадського формування є забезпечення порядку на території сільради (а це Станіслав, Широка Балка, Софіївка), захист підприємств, установ, організацій та громадян від правопорушень та правопорушників. Ще - допомога органам правопорядку, запобігання кримінальним і адміністративним правопорушенням, вчасне інформування про них, сприяння національній поліції у виявленні порушень закону, розшуку злочинців. Наступний напрям – захист інтересів держави, участь у забезпеченні дорожнього руху. І ще один – протидія дитячій бездоглядності, бо діти – наше майбутнє, а дитячий алкоголізм і наркоманія зараз є проблемою нашої невеликої молодої громади, яка тільки розвивається.

- Хто, як і на яких засадах (волонтери чи на зарплаті) приступить до роботи?
- Передбачено три оперативні групи по дві людини, плюс керівник. Всього семеро людей. Утворилося формування на добровільних засадах – нам просто не байдужа доля рідного населеного пункту. Але нам пообіцяли підтримку в Станіславський сільській раді, щоб якось мотивувати учасників формування. Сподіваємося і на підтримку небайдужих громадян, бо це – для спільного блага робиться.
Важливий момент: без правової підготовки та інструктажу люди не вийдуть на вулиці працювати. Скоро з нами попрацюють правоохоронці, вони нададуть нам правову підготовку. Без цього ми не маємо права  займатися правоохоронною діяльністю.

- Як вас можна буде відрізнити на вулиці від активістів чи людей з нездоровою активністю?
- У нас статутом і загальними зборами уже визначений вигляд майбутньої форми та шевронів. Будуть посвідчення усталеного законного зразка. В експлуатацію введений буде телефон, за яким можна буде зв’язатися з керівництвом громадського формування. Територіально ми будемо розташовуватися на поліцейській станції.

«Хотілося б, щоб усі зрозуміли: рано чи пізно будь яким злочинам буде покладений край», - такими словами завершує свою коротку розповідь Федір Волошин, керівник новоствореного формування. Сподіваємося, що порядку в Станіславській ОТГ стане більше.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее