Logo
Версія для друку

У Великоолександрівському районі незабаром запрацює поліцейська станція

Рекомендовані У Великоолександрівському районі незабаром запрацює поліцейська станція

Нині на базі Чкаловської сільської ради Великоолександрівського району завершується процес облаштування поліцейської станції, яка разом з новоствореними станцією по наданню медичної допомоги та пожежною дружиною обслуговуватимуть понад 2 тисячі жителів села Чкалове та сусідніх населених пунктів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У сільраді виділили окреме приміщення для поліцейської станції та придбали автомобіль «Деу-Ланос» для співробітника поліції, який там працюватиме. Транспортний засіб вже поставлено на баланс у Великоолександрівському відділенні поліції. У Головному управлінні національної поліції області подбали про технічне оснащення станції і виділили для цього необхідну оргтехніку. Нині у приміщенні ще тривають ремонтні роботи, які планується завершити найближчим часом.

Після відкриття станції людям не обов’язково їхати за десятки кілометрів до районного центру, щоб отримати поліцейські послуги. Усі нагальні проблеми з профілактики злочинності, оперативному реагуванню на заяви і повідомлення, надання сервісних послуг, громадяни будуть вирішувати на місці.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ