Logo
Версія для друку

Дотримання балансу між забезпеченням прав людини і правом суспільства на безпеку є нашим першочерговим завданням – Грицак

Рекомендовані Меморандум про співпрацю у сфері захисту прав людини. Меморандум про співпрацю у сфері захисту прав людини.

У Києві Голова Служби безпеки України Василь Грицак підписав Меморандум про співпрацю у сфері захисту прав людини з представництвом Freedom House Ukraine, ГО «Український інститут з прав людини», ГО «Експертний центр з прав людини» та благодійним фондом «Восток-СОС».

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Меморандум передбачає консолідацію зусиль задля забезпечення ефективного попередження порушень прав і свобод людини у сфері діяльності СБ України через налагодження дієвого демократичного цивільного контролю. Також будуть створені платформи для взаємодії на регіональному рівні, у межах пілотного проекту, зокрема у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Херсонській та Львівській областях.

«Дотримання балансу між забезпеченням прав людини і правом суспільства на безпеку є першочерговим завданням безпекових інституцій», - наголосив Василь Грицак.

У межах взаємодії планується проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності співробітників СБУ, членів громадських рад та представників громадських об’єднань з питань забезпечення прав та свобод людини в діяльності органів безпеки, з’ясування та вирішення конкретних питань у цій сфері, а також з питань особливостей організації та забезпечення демократичного цивільного контролю за діяльністю СБ України.

«Посилення інституційних можливостей завдяки удосконаленню і розвитку конструктивного діалогу з громадянським суспільством та міжнародними правозахисними організаціями має для нас особливу важливість в контексті перетворення СБУ на сучасну європейську спецслужбу», - підкреслив Василь Грицак.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ