Вхід

Створено першу поліцейську станцію на Харківщині

Рекомендовані Створено першу поліцейську станцію на Харківщині

Поліцейська станція, яка обслуговуватиме 11 населених пунктів, що розташовані неподалік від обласного центру, відкрилася 12 червня 2018 року в селищі Безлюдівка Харківського району.

Поліцейська станція в Безлюдівці стала першою в Харківській області. На ній працюють 3 дільничних офіцери поліції. Вони обслуговують чималу територію Харківського району – 11 населених пунктів, які входять до складу Безлюдівської, Васищевської та Хорошевської селищних рад, а також до Лізогубівської сільської ради. На даній території проживає майже 24 тисячі громадян та розташований Безлюдівський кар’єр – улюблене місце відпочинку мешканців Харкова та області, до якого в літній період приїжджає чимало людей, повідомляє ГУНП в Харківській області.

Як зазначив начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Сергій Бірбасов, завдяки взаємодії з органами місцевого самоврядування, з громадою, запрацювала поліцейська станція, де громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу та відповіді на питання, які їх турбують. Станція завжди відкрита для спілкування, консультацій та правової допомоги, що сприятиме налагодженню взаємовідносин між суспільством і поліцейськими та формуванню довірливих відносин. Тому найближчим часом планується відкриття поліцейських станцій і в інших районах Харківської області.

А голова Безлюдівської селищної ради Микола Кузьмінов додав, що з представниками місцевої поліції громада активно співпрацює. Коли відкрилася нова будівля селищної ради, відразу було прийнято рішення виділити поліції приміщення для розташування поліцейської станції.

«У нас дуже хороші та відповідальні дільничні офіцери. І в подальшому ми будемо працювати в тісному зв’язку, тому що нам необхідно наводити правопорядок та забезпечити безпеку громадян», – наголосив Микола Кузьмінов.

Після урочистого відкриття поліцейської станції присутні оглянули нове службове приміщення, де зроблений сучасний ремонт, підведені всі необхідні комунікації, розміщено правову літературу та обладнано дитячий куточок для дітлахів відвідувачів.

Однак слід зауважити, що наразі кадровий склад поліцейської станції не відповідає нормативам, затвердженим Міністерством внутрішніх справ, оскільки на 24 тис. населення повинні працювати щонайменше 4 дільничні офіцери поліції (ДОП).

Довідково:

Відповідно до Наказу МВС №650 від 28.07.2017 року «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», поліцейська станція – це службове приміщення, що надається дільничним офіцерам поліції для виконання покладених на нього завдань із забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці.

Поліцейська дільниця – територія, що обслуговується ДОП, із чисельністю населення, що не перевищує 6 тис. осіб у сільській місцевості та 7 тис. осіб – у містах.

При розгляді питання про виділення службового приміщення під поліцейську станцію враховується можливість розміщення в ньому для спільної роботи ДОП, його помічника, працівників групи реагування патрульної поліції (ГРПП) та представників громадськості, забезпечення належними умовами для виконання покладених на них завдань.

P.S. Нагадаємо, що в Харківській, Полтавській та Херсонській областях громадські дослідники вивчають позитивний досвід місцевих активістів, залучених до питання забезпечення правопорядку («шерифів»), керівництва органів місцевого самоврядування та поліції у вирішенні безпекових проблем громад. Узагальнення такого досвіду та підготовка рекомендацій щодо поширення в інших регіонах України – одне з головних завдань проекту «Шерифи для нових громад» (див.: На Харківщині збиратимуть досвід «шерифів»).

P.P.S. Публікація підготовлена в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее