Вхід

Скадовчани переймали досвід Зеленопідської ОТГ

Рекомендовані Скадовчани переймали досвід Зеленопідської ОТГ

У понеділок, 10 грудня, делегації зі Скадовського району, де досі не створено жодної ОТГ, відвідали Зеленопідську об’єднану територіальну громаду Каховського району, з метою знайти ще більше вагомих аргументів «за». Делегації представляли Новомиколаївку та Михайлівку Скадовського району, а також з м. Скадовська долучились представники ГО «Перспектива».

"Ми дуже жалкуємо, що втратили рік та об’єдналися у 2016 році, тому раджу вам об’єднуватись і нікого не слухати, бо ви вже втратили не рік, а три роки", - Галина Лобунько, голова Зеленопідської ОТГ.

Представники Скадовського району змогли своїми очима побачити «дива» децентралізації, адже Галині Лобунько, голові Зеленопідської ОТГ є що показати за два роки після об’єднання. Спочатку голова показала сільраду, яка знаходиться на завершальних стадіях сучасного ремонту та показала невеличку презентацію про громаду. Зеленопідську ОТГ створено у грудні 2016 року, яка на сьогодні об'єднує 9 населених пунктів.

"Галина Лобунько – суперовий агітатор за децентралізацію! Є перешкоди на шляху об’єднання нашої громади, але ми хочемо їх подолати. Я думаю, що ми таки їх подолаємо, об’єднаємось і будемо вам дуже вдячні за цей перший досвід – це наша перша спільна поїздка в об’єднану громаду з громадою, з якою ми плануємо об’єднатися", - Євгенія Глєбова, голова Новомиколаївської сільської ради Скадовського району.

Це неймовірний результат, наприклад, в с. Дмитрівка до об’єднання в будинку культури був настільки зруйнований дах, що крізь нього можна було побачити зірки на нічному небі. Тепер це сучасна будівля з ремонтом та затишно облаштована для відвідувачів. На даний момент перший з трьох спортивних комплексів на території громади також зазнає капремонту, щоб молодь мала можливість фізично розвиватись. В дитсадочки та школи постійно закуповуються нові меблі та облаштовується простір, який спонукає до навчання та розвитку.

Сільські бібліотеки облаштовані сучасними комп’ютерами, місцеві жителі зазначають, що діти люблять проводити там вільний час, адже таких бібліотек в громаді аж п’ять. Список позитивних змін в громаді після об’єднання можна продовжувати, але важливо звернути увагу і на той факт, що за попередні роки незалежності не вдалось зробити стільки, скільки за ці два роки! А вже зовсім скоро громада зможе похвалитися і новим ЦНАП, створеним за підтримки «Програми U-LEAD з Європою». Сподіваємось, що Зеленопідська громада приємно вразила гостів та мотивувала прискорити процес об’єднання!

"Якщо нічого не робиш, то тобі нічого і не треба! А коли у тебе багато роботи, то ти постійно шукаєш ресурси, як втілити в життя задумане. По такому принципу живе та розвивається наша громада. Ми приділяємо увагу всім населеним пунктам в громаді. Не вірте в децентралізаційний міф, що ніби після об’єднання всі ресурси підуть на покращення центральної садиби. Ми на засідання сесії сільради завжди доходимо згоди, тому що в першу чергу, виділяємо ресурси туди, де цього потребують в громаді", - Галина Лобунько, голова Зеленопідської ОТГ.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее