Вхід

Страх та ненависть в Черкасах: кримінальні подробиці життя депутата Гури

Рекомендовані Вбивця Гури Микола Гончар Вбивця Гури Микола Гончар

Жахлива історія, достойна екранізації голлівудських режисерів трилерів нещодавно сталася в Черкасах. Там вбили Сергія Гуру – колишнього заступника мера Черкас, який на момент вбивства був депутатом обласної ради від партії "Батьківщина".

Вбивство не інсценоване, на жаль, справжнє. Втім, не поспішайте дуже оплакувати покійного. Оскільки, після його смерті з’ясувалося, що за життя він брав участь в таких жахливих речах, від яких просто волосся дибки стає.

Отже, депутата Гуру вбив його колишній охоронець Микола Гончар. Коли його затримали, Гончар почав розповідати подробиці своїх тривалих робочих стосунків з вбитим Гурою. Як пишуть місцеві журналісти, покійний Гура до потрапляння у владу – був одним з авторитетних черкаських кримінальних авторитетів. І як стверджує підозрюваний у вбивстві Гончар, в 2003 році Гура на його очах вбив свою дружину.

Тоді одного вечора Гура попросив охоронця Гончара приїхати до нього додому, щоб потім разом поїхати розважатися в один з нічних клубів міста. Коли охоронець зайшов в будинок Гури на зустріч йому спускалася дружина кримінального авторитета, а за нею по сходинах будинку йшов і сам чоловік.

Несподівано Гура дістав пістолет і впритул вистрілив у потилицю своїй дружині. Шокованому охоронцеві він повідомив, що та, буцімто, багато знала, і наказав допомогти йому приховати сліди злочину.

Після цього, як пишуть черкаські медіа, Гура, поклав тіло в велику клітчасту базарну сумку і разом з охоронцем переніс його в багажник машини. Втім, згодом в мішку почулися хрипи. І Гура ще одним пострілом в потилицю холоднокровно "заспокоїв" свою дружину.

Далі тіло відвезли в лісосмугу на околиці села Леськи в кількох кілометрах від будинку, де охоронець закопав тіло на глибину біля метра. Однак, на цьому страшні пригоди не завершилися.

Наступного дня Гура згадав, що в кишені дружини залишився мобільний телефон і наказав своєму охоронцеві Гончару відкопати тіло та забрати мобільний. Що той, зрештою, і зробив. Наступного дня Гура заявив в міліцію, що його дружина без вісті зникла, сівши на потяг в поїздку. І з якої, з невідомих йому причин, додому не повернулася.

Моторошна розповідь охоронця Гончара про криваве минуле депутата Гури днями підтвердиться знахідкою у вказаному місці в лісосмузі залишків тіла дружини. Отож, п’ятнадцять років охоронець Гури тримав в собі цю жахливу таємницю. Аж допоки нещодавно між ним та депутатом не виник конфлікт, через те, що Гура звинуватив охоронця в тому, що той начебто вкрав у нього гроші.

Місце вбивства депутата Гури

Відтак, охоронець прийшовши до Гури в офіс і двома вистрілами з пістолета поставив крапку в його сьогоденні. А вже будучи затриманий, пролив світло і на минуле депутата Гури. Але і це не кінець історії. Охоронець Микола Гончар почав давати свідчення не лише про особисте життя Гури. А й взагалі про всі кримінальні розклади в Черкасах.

Так, київські слідчі з’ясували, що покійний депутат був одним з ватажків кримінального угрупування "Торпеди". Останні 20 років воно контролює в місті не лише багато бізнесів, а й чимало депутатів, прокурорів, чиновників і навіть пов’язане з одним із заступників місцевого СБУ.

Сьогодні даючи покази на всю черкаську злочинну місцеву еліту, Гончар сидить в місцевому ізоляторі, де його дуже легко прибрати як свідка. Київські слідчі національної поліції вже було зібралися перевозити Гончара в столицю для більшої безпеки, як за вказівкою заступника генерального прокурора Бедриківського, цю справу забрали в поліцейських, а самого Гончара залишили в Черкасах.

Де, він, не виключено, незабаром може стати жертвою прикрого самогубства чи інфаркту. В той час як за даними кримінальних журналістів, черкаські прокурори та сбушники зараз активно зайняті пошуками телефону вбитого Гури. В якому, напевне, чимало інформації про вирішення питань криміналітету з місцевими правоохоронцями та депутатами.

Ось так, одна невелика особиста сварка може відкрити страшні деталі життя злочинного світу в одному з українських міст. Та хіба таке коїться тільки в Черкасах?

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее