Вхід

MKU

Катрін Деньов: Виросла в багатодітній родині – актрисою стала випадково

Легендарна французька актриса Катрін Деньов під час 10-го ОМКФ, провела творчу зустріч в одеському театрі музкомедії. Крім іншого, зірка розповіла про свої цінності, хобі, ставлення до творчості, роботу та життя.

- Як Катрін Деньов проводить свої будні?

- Я зустрічаюся з друзями, ходжу в кіно, театр, на прогулянки в Парижі. Іноді навіть ходжу за покупками на ринок. Також читаю газети. Люблю працювати в городі – вирощую овочі. Мені ось припали до душі українські помідори. Навіть збирається забрати з собою в Париж насіння томатів, щоб вирощувати їх вдома.

 

- Чим ви керуєтеся по життю?

- В першу чергу – цікавістю, інтересом до всього. Це дуже часто визначало мій вибір.

- Ким би ви могли стати, якби не професія актриси?

- Якщо чесно, то в професію я потрапила випадково. Під час літніх канікул моя сестра, яка теж була актрисою, запропонувала мені пройти проби на фільм, в якому вона знімалася. І ось я пішла за компанію. Так все і почалося. Потім я познайомилася з режисером Жаком Демі. Він запропонував мені зіграти головну роль у фільмі "Шербурзькі парасольки". Ця роль стала для мене визначальною.

- Це правда, що у вас було дужа релігійна освіта?

- Так, я до 11 класу ходила в релігійну католицьку школу.

- Ви грали у фільмі Жако Ван Дормаля "Новітній заповіт" (2015). У центрі сюжету – релігійна історія про те, як бог знущається над людьми. Наскільки вам це близько?

- Ця концепція мені не підходить, але те, що зробив режисер, мені здалося цікавим і веселим. Найжахливіше в фільмі, коли людям повідомляють день і годину, коли вони помруть. Всі просто в розпачі, оскільки розкривається одна з найбільших таємниць життя.

- Ви якось зізналися, що самі напросилися зіграти роль у фільмі Ларса геть Трієра.

- Так, я йому написала лист після перегляду картини "Розсікаючи хвилі". Сказала, що якщо він колись буде знімати фільм у Франції, то я була б дуже рада попрацювати з ним.

- Ви могли б назвати п'ять своїх найкращих фільмів?

- Ні, у мене інше ставлення до картин, в яких я знімалася. Деякі фільми особисто для мене дуже багато означали, але вони не мали комерційного успіху. Взагалі, робити якісь рейтинги – це не в моєму характері.

- На що ви звертаєте увагу, коли вам пропонують роль у фільмі?

- На сюжет, безумовно. І якщо історія мені подобається, я можу погодитися навіть на роль другого плану.

- Що таке успіх?

- Це те, що можна визначити вже постфактум, коли ти зробив вже що-небудь. І, на жаль, в цьому величезну роль грає удача (випадок), і єдине, що можна зробити – це довіритися своєму внутрішньому почуттю і смаку. Крім цього, необхідно бути дуже наполегливим. 

- Ваша мама грала в театрі. Вона вас навчила чомусь в професійному плані?

- Напевно, нічому. Моя мама працювала в театрі, коли була ще дуже юною, але потім у неї з'явилися діти – чотири дочки – і вона пішла з професії. Так що в дитинстві мене мало що пов'язувало з професією актора. У нас була звичайна багатодітна родина – нічого особливого.

- Опишіть Одесу трьома словами.

- Світло, радість і краса. Я приїхала сюди вчора, встигла погуляти по місту. Можу сказати, що просто вражена тутешніми краєвидами – у вас величезна кількість дерев. Це прекрасно!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее