Вхід

Футбол живить масовість

Рекомендовані Футбол живить масовість Всі фото Олександра Крупіци

В останні дні серпня у Новій Каховці закінчився фінал Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний мяч – Кубок Соса-Соlа» сезону 2017-18 років. Змагалися чотирнадцятирічні гравці.

Кореспондент онлайн газети «Вгору» попросив відповісти на кілька запитань першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України Олександра Каденка.

Олександр Каденко

- Олександре Валентиновичу, Асоціація аматорського футболу задоволена фіналом «Шкіряного м’яча» у Новій Каховці?

- Завдяки міській владі Нової Каховки на чолі з мером Володимиром Коваленком та Херсонській обласній федерації футболу, які доклали багато зусиль, змагання відбулися на дуже високому рівні. І на мою думку, і за відгуками учасників змагань,  свято футболу в Новій Каховці вдалося.

Це майбутнє українського футболу

- Як Асоціація аматорського футболу розвиватиме дитячий футбол?

- Думаю, що «Шкіряний м’яч» став брендом і стабільними дитячими змаганнями. Ми будемо продовжувати цей турнір. До того ж,   разом із Федерацією футболу України додатково ввели четверту вікову категорію, де грають чотирнадцятирічні хлопці.   У зв’язку з цим кількість дітей, що беруть участь у змаганнях «Шкіряного м’яча», збільшилася десь на сто тисяч. Далі підуть змагання дитячо-юнацької футбольної ліги. Тож не буде вікового розриву в набутті футбольної практики. Тому разом із Федерацією футболу України  і надалі розвиватимемо масовість. І сподіваюся, що у найближчі роки ці хлопці поповнять наші команди майстрів. 

Гру в футбол люблять і підтримують всі: від дітей до дорослих.

- Асоціація аматорського футболу багато уваги приділяє розвитку гри не тільки серед дітей, а й серед дорослих. Які тут перспективи?

- Зараз триває аматорський чемпіонат України, де беруть участь аж чотири команди з Херсонщини. У цих змаганнях виступає  тридцять п’ять команд, які розподілені на три групи: дві по дванадцять та одна в одинадцять колективів. На мою думку, у майбутньому ми повинні домогтися, аби кожен регіон був представлений двома командами. Так буде краще для розвитку футболу. Тоді кожна область братиме участь у чемпіонаті та кубку країни серед аматорів, а не так, як зараз - від Херсонщини грає чотири команди, від Дніпропетровщини - п’ять. А є кілька регіонів, які зовсім не беруть участі. Наприклад, Одещина, Чернівецька область. Тому плануємо, щоб у чемпіонаті були представлені чемпіон та призер чемпіонату області. І щоб була ротація. Команда з регіону, що посяде нижче місце у групі серед двох представників регіону, поверталася б у чемпіонат області, а її заміняв новий переможець обласного турніру. Це не збіднить обласні змагання і підвищить значимість Всеукраїнського турніру. Так, нам приємно що з Херсонщини грає чотири команди. Це свідчить, що в обласній федерації приділяють велику увагу розвитку футболу на Херсонщині, розвитку інфраструктури, створюються футбольні клуби. Їхні команди будуть грати і дарувати радість уболівальникам.

Перші великі нагороди від ААФУ вручає Олександр Каденко

- Бажаємо, аби аматорський футбол розвивався по всій країні, тоді і наші збірні та команди майстрів проб’ються на провідні позиції європейського та світового футболу.

- Скажу, що багато чого залежить від людей, які працюють на місцях. Футбол - така гра, що в неї не примусиш грати. Тому ми вдячні людям, які ставляться до футболу з любов’ю, вкладають свої кошти, здоров’я і час у його розвиток на Херсонщині та в Україні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее