fbpx
Вхід

Заява Голови делегації Європейського Парламенту щодо виборів в Україні

Рекомендовані Заява Голови делегації Європейського Парламенту щодо виборів в Україні

Після президентських виборів в Україні Голова делегації Європейського Парламенту у складі Міжнародної місії зі спостереження Ребекка Гармс (представниця групи Зелених/Європейського вільного альянсу; Німеччина) зробила таку заяву:

Насамперед ми хочемо привітати громадян України з їх глибокою прихильністю до демократії, яку вони продемонстрували маючи право свободи голосу під час конкурентних виборів. Ми також вітаємо державницький підхід, продемонстрований чинним Президентом, який у ніч голосування прийняв демократичний вибір українців навіть після інтенсивної кампанії.

Позавчорашнє голосування – це перемога українського народу. Вибори було проведено мирно та у належний спосіб, прокладаючи шлях для демократичної передачі влади президента. Значна частина українців прийшла на виборчі дільниці, щоби визначити майбутнє своєї країни.  Не було зафіксовано значних порушень виборчого процесу. Це все є надзвичайно важливим – зважаючи на особливі умови, в яких відбувалися ці вибори.

Мені щиро шкода, що багато українців не змогли проголосувати через незаконну анексію Криму Росією та безперервну агресію на Сході України. Вибори відбувалися на фоні війни, яка спустошує східну Україну. Її розпочав президент Росії Путін з метою дестабілізації України.

Трагічними наслідками цієї війни є такі:

- 13.000 смертей,

- сотні тисяч поранених,

- понад півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб,

- один мільйон біженців і

- 4 мільйона людей, які потребують гуманітарної допомоги.

Наслідки війни вимагали величезних зусиль українського народу. Важливою особливістю під час цієї кампанії стала роз’їдлива антиукраїнська пропаганда з боку Росії, що була направлена на країну та її лідерів перед самим голосуванням, а також перед важливими рішеннями, які владі доведеться ухвалювати найближчими місяцями щодо майбутнього України.

Європейський Парламент заохочує та підтримує майбутнього президента у продовженні та посиленні реформ, зокрема у боротьбі проти корупції та бідності. Ми впевнені, що новобраний президент повністю усвідомлює свої обов'язки. Здійснюючи ці реформи, він може впевнено покластися на підтримку Європейського Союзу. Як заявив позавчора президент Європейської Ради Дональд Туск, майбутній президент України може розраховувати на рішучу підтримку Європейського Союзу на «шляху реформування країни та збереження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України».

Програму реформ слід проводити добросовісно та у тісній співпраці з низкою інших державних установ, зокрема з Верховною Радою. Переважною більшістю голосів українці надали новому президенту міцний мандат. Такий результат голосування можна також трактувати як серйозний заклик до Верховної Ради про реформування.

На підтримку програми реформ Верховної Ради Європейський Парламент, який ми з моїми колегами сьогодні представляємо, висловлює свою готовність продовжувати роботу щодо зміцнення інституційного потенціалу та просування культури консенсусу через процес Діалогу Жана Моне.

Європейський шлях України закріплений у Конституції України. Це шлях, який був визначений Революцією Гідності, і шлях, яким хочуть іти більшість українців заради свободи, а також гідного й хорошого життя. Європейський Союз та Європейський Парламент рішуче підтримають Україну у цьому прагненні.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее