fbpx
Вхід

Вражаючий пост українця: 8 речей, які в Україні кращі, ніж в Європі

Рекомендовані Вражаючий пост українця: 8 речей, які в Україні кращі, ніж в Європі

Михайло Кухар, економіст IMF Group Ukraine,  описав 8 речей, які в Україні набагато краще, ніж в Європі.

Про це він розповів То є Львів.

1. З точки зору бізнес-клімату: Україна – найбільший незадекларований офшор на кордоні з Євросоюзом.
 
2. НІДЕ в світі немає таких низьких податків на доходи фізичних осіб-підприємців (6%) як в Україні! Навіть в офшорних зонах! Німці і французи (приватні підприємці) «переводяться в готівку» в країнах Балтії під 22% і вмupaють від щастя уникаючи 50-60% податків у себе на батьківщині… Виняток – тільки Швейцарія і Болгарія. Але їх схеми вже напівзаконні…
 
3. Свобода за кермом. Україна – дивовижна країна, де за 4 роки відсутності дорожньої полiції кількість aвapій на дорогах зменшилася. Водії стали ввічливіші один до одного, самоорганізувалися пропускати зі смуги в смугу, хоча як і раніше люблять їздити швидко.
 
Дай Бог вам, українські водії, ніколи і не випробувати того рівня cтрeсу що відчуває ЩОДНЯ за кермом житель європейських столиць, обвішаних смарт-камерами контролю порушень, коли ти тричі прискорився, щоб уникнути «підрізання» в потоці вище 50-70 км на годину – ризикуєш отримати штрaфів на свою тижневу зарплату! Повірте, ви навіть не можете собі уявити цей рівень cтрeсу за кермом, що відчувають європейські водії ЩОДНЯ СВОГО ЖИТТЯ. Так що радійте цій вашій волі, яку у вас ще не відібрали. Україна – остання країна в Європі, де водії їздять стримані лише почуттям взаємної ввічливості.
 
4. Населення тотально не платить податки зі своїх доходів.
 
І за всі роки цієї вакханалії ще нікого за це не посадили! Більш того: в Україні діє презумпція невuнності за податковим звинуваченнями (тобто податкова повинна довести що ви незаконно заробили ці гроші), а у всій Європі презумпції виннoсті з податкових злочинів (тобто ви ЗОБОВ’ЯЗАНІ пояснити звідки у вас гроші на квартиру, на машину і на літній відпочинок. Інакше вас вважатимуть вuнними)
 
5. В Україні банківський сервіс – на рівні кращих американських і сінгапурських банків! Тобто останніх досягнень в світі!
 
Європейські банки навмисно «застигли» в своєму розвитку 8-10 років тому.
 
У 95% європейських банків НЕМОЖЛИВО отримати наступні банківські послуги, які в Україні існують давно і увійшли в звичку.
 
Мультивалютні рахунки, дві або три картки в різних валютах для управління рахунком, управління рахунком по телефону (не через колл-центр візи в Лондоні), обмін готівкової іноземної валюти, власні додатки для айфонів для управління рахунком.
 
А перерахування грошей один-одному просто за номером картки та іменем власника – це просто вищий пілотаж, якого немає навіть в Америці! А мої знайомі банкіри в Парижі і в Ризі до сих пір не вірять, коли я їм розповідаю, що таке взагалі можливо!
 
Європейці не дyрніші за нас, але функції податкового контролю, покладені на банки, як гирі тягнуть їх вниз, сповільнюючи розвиток…
 
Що? Перерахування з картки на картку? – Ні! Податкова буде проти, так занадто складно встежити за грошима. Ні! – і сервіс не вводиться.
 
За європейськими картками ви не зможете розрахуватися на 70% сайтів в інтернеті або купити біткоїни. Як ви знаєте, в Україні немає таких проблем взагалі.
 
6. За 100-мегабітний інтернет, що стоїть у вас вдома і передається «Волею» за 5 дол. в місяць ви в ЄС від Балтії до Англії заплатили б від 50 євро до 100 фунтів на місяць.
 
У нас європейська якість мобільного зв’язку та інтернету, а вартує це копійки, тому що сфера IT не переобтяжена регуляціями бюрократії і ліцензування.
 
7. У КОЖНОГО жителя України, у якого є комп’ютер або смартфон – він забитий під зав’язку музикою і кіно, викачаними абсолютно безкоштовно! У сенсі, навіть без сплати 0,99 дол. за трек через Apple store.
 
Вся країна вільно дивиться всі серіали Netflix, навіть не підозрюючи, що для їх європейських сусідів така розкіш коштує до 1000 євро в рік!
 
А за кожен завантажений пірaтcьким методом трек або фільм (якщо ви не здогадалися включити VPN) німецька поліція знайде вас по “айпі” і випише штраф в 600 євро.
 
Україна – це не тільки найбільший офшор в Європі – це ще й найбільший пiрaтcький острів в інтернеті з вільним обміном музикою, книгами, фільмами, навчальними програмами.
 
8. Ми сприймаємо це як належне, але ми, виявляється, стрaшно смачно і дешево їмо. Притому, в основному, натуральні продукти.
 
Я ставлю Україну на 4 місце серед 27 країн Європи після Франції, Італії та Іспанії за кількістю і якістю дорогих (вищого класу) і середнього класу ресторанів. І на 1 місце по співвідношенню ціна/якість. Ми самі не помітили, як прокинулися в країні, де не залишилося жодної заправки (не те що кафе), де не стояли б такі ж дорогі кавові машини, як в центрі Мілана. У нас складно знайти погану каву навіть на Оболоні. У Берліні або в Ризі – складно знайти хорошу.
 
Якщо ви не харчуєтеся в ресторанах, а звикли купувати їжу на ринку – в Європі вас чекає ще більший шoк.
 
У величезному “Кауфленде” в Берліні – на 3000 метрів торгових площ немає жодного куточка, де б продавалося сиpе м’яcо. Тільки готові варені і копчені ковбаси. Максимум – фaрш.
 
Свіжих фермерських курей, яловичину, телятину, свинину за ціною 4-8 євро за кг – ви не знайдете ніде в Європі!
 
На моїх очах з 2004 по 2008-й рік зникав останній такий фермерський ринок в паризькому Сент-Жермені… Де можна було купити свіжі яйця, сири, паштети, м’ясо і рибу у фермерів з Нормандії щоранку. Тепер там величезний флагманський Aрplе store…
 
Такої кількості свіжих фермерських продуктів в пішому доступі від будинку, як в Києві з його численними ринками – ви не знайдете вже ні в одній з європейських столиць.
 
Їх замінили величезні продуктові “моли” на околицях і зі стандартними пакетами “ГМОшної” полуниці цілий рік.
 
Винятки є, від Салоніки до Гельсінкі – але це, на жаль, виключення, що підтверджують правила …
 
Є багато речей, за якими Україна краще Європи, але 60% нашого населення не скоро навчиться в це вірити. Вони будуть плaкaти і плaкaти, гaньбuти і гaньбuти, – тому що ми нація жaлoбнuків і скaржнuків! Вони не здатні повірити, що існує хоч одна така річ…
 
Хоча при цьому, вони кажуть, що люблять Україну, – а насправді соромляться її і готові пройти крізь будь-які пpuнижeння аби жити в Європі…

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее