fbpx
Logo
Версія для друку

"Офіцерський корпус" Рубана раніше мав проросійське спрямування, – СБУ

Рекомендовані "Офіцерський корпус" Рубана раніше мав проросійське спрямування, – СБУ

Громадська організація "Офіцерський корпус", яку очолює Володимир Рубан, була створена ще у 2012 році, а офіційно зареєстрована у 2013 році. До початку Євромайдану сайт організації публікував проросійські матеріали.

Про це повідомляє СБУ.

У спецслужбі зазначили, що проросійські публікації, якими наповнювався сайт "Офіцерського корпусу", і досі є доступними в архівних розділах ресурсу.

Так, СБУ опублікувала репост на сайті статті, опублікованої на російському пропагандистському сайті "Руська правда".

Пропаганда на сайті
"Офіцерський корпус" публікував російську пропаганду

Проте з 2013 року тематика статтей на сайті "Офіцерського корпусу" змінилася на проєвромайданівську, а згодом – на антисепаратистську.


"Офіцерський корпус" змінив тематику наповнення свого сайту

Рубан почав пропагувати
Рубан почав пропагувати "національне примирення" на Майдані

Попри те, що Рубан особисто негативно висловлювався про Євромайдан та перспективи євроінтеграції України, 6 грудня 2013 року організація "Офіцерський корпус" демонстративно приєдналася до Самооборони Євромайдану.


"Офіцерський корпус" долучився до участі у Євромайдані

Фактично самоназваний "генерал-полковник" В. Рубан персонально з’явився на суспільно-політичній арені України та почав набирати авторитет з травня 2014 року, коли ГО "Офіцерський корпус" почала брати ініціативну участь у звільненні полонених із "ЛНР" та "ДНР",
– наголосили в СБУ.

 
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ