Logo
Версія для друку

Українська армія отримала бойові машини піхоти БМП-1АК, що були закуплені у Польщі

Україна замовила невизначену кількість реконструйованих бойових машин піхоти у польської компанії Wtorplast, що виробляє спеціальні транспортні засоби для військових цілей. Перша партія БМП-1АК вже прибула до України і була передана до Сухопутних військ ЗС України.

Про це повідомляє інформаційний ресурс Defence Blog.

За даними військового джерела, закупка партії реконструйованих бойових машин піхоти призначена для оперативного посилення бойових можливостей Сухопутних військ. БМП-1АК (АК - Анти Кумулятивна) — це спеціальний варіант радянської піхотної машини, розроблений для Збройних Сил України.

Зовні БМП-1АК майже не відрізняється від радянського. Озброєння ідентичне базовій радянській версії: 73-мм гармата 2A28 «Грім» та 7,62-мм кулемет. Основні відмінності між БМП-1AK та базовою версією — в якості збірки та бортовому обладнанні.

БМП-1АК оснащена оптичними приладами, нічним баченням, сучасною радіостанцією та здатна діяти в будь-яких погодних умовах, а також вночі.

Українські військові вже розпочали тренування з новими БМП та розповіли про позитивний досвід експлуатації цих бойових машин.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ