Вхід

Переселенець відкрив АнтиШколу англійської мови

Рекомендовані Переселенець відкрив АнтиШколу англійської мови
 

Для відкриття однієї школи англійської мови потрібно витратити близько $10 000. Кошти потрібні для оренди приміщення з трьома кімнатами, закупки декількох проекторів та меблів, навчання персоналу нової методики, реклами в інтернеті, онлайн платформи. Якщо будуть навчатись 300 людей, інвестиція окупиться за перший набір.

Про це Gazeta.ua розповів Станіслав Кравцов з Горлівки Донецької області. Він разом з партнером відкрили АнтиШколу англійської мови Space Deer у Харкові та три філіали в Києві.

"Перші заняття з комунікативних ігор проводили в орендованому танцювальному залі в Харкові. Не було меблів і усі сиділи на подушках, – згадує Станіслав, – На першу зустріч прийшло 6 людей, а через місяць – 60. Вирішили розробити свою методику вивчення англійської мови та надіслали для перевірки до Нью-Йорка".

Навчання у АнтиШколі Space Deer триває пів року. На заняттях не вчать алфавіт та перші слова. Потрібно вже мати певний багаж знань. Зустрічі проходять в ігровій формі. Для учнів продумують життєві ситуації, роздають ролі та необхідно розмовляти тільки англійською мовою. Вартість одного курсу у Києві 5400 грн на місяць, та 3990 грн у Харкові.

"Допомагаємо подолати мовний бар'єр, – ділиться Станіслав, – Формат навчання продуманий по хвилинах. Є онлайн платформа з додатковим матеріалом для кожного учня. Можна обрати програму, в залежності від того, для чого потрібна англійська. До нас приходять готуватись до міжнародних конференцій, інтерв'ю та співбесід".

Середній вік учнів 30-35 років

У групі займаються 10-12 людей. Є заняття зранку, обід та ввечері. Школу відвідує близько 650 людей. Переважно люди 30-35 років. Три заняття поспіль дають для тестування формату навчання. Якщо щось не подобається – повертають гроші. З 100 людей, 5 відмовляються.

"У школі займаються на пуфах у неформальній атмосфері. Для демонстрації матеріалів використовують тільки проектори, – розповідає Станіслав, – Кожний курс закінчується різними випускними. Для звичайних курсів – це бесіда з носієм мови, що триває не менше 30 хвилин. А для тих, хто вчиться виступати на публіку – відкрита лекція. Учні готують різні історії та виступають на велику аудиторію. Глядачам потрібно вгадати, яка історія вигадана".

У штаті працюють 20 викладачів. Усі пройшли попереднє навчання у методичному відділі школи.

У групі займаються 10-12 людей

"Постійно шукаємо викладачів. Потрібно, щоб мали міжнародний досвід та практику. Зараз усі викладачі – молоді люди близько 24 років. Для багатьох це перша робота, – зазначає Станіслав, – Людям старшого віку важко змінити підхід до викладання. Не усі витримують. Потрібно бути у постійному контакті з учнями, не можна сховатись за книжкою чи конспектом. А також потрібно мати акторські навички".

Для залучення клієнтів використовують соціальні мережі та каталоги. Акцент роблять на історіях учнів. Зараз у штаті є копірайтер та маркетолог, які займаються рекламою.

"Проводили рекламні кампанії, коли по місту гуляв аніматор в костюмі оленя у стилі нашої АнтиШколи – розповідає Станіслав, – Плануємо у кінці весни провести великий розмовний клуб на галявині та розговорити 200 людей".

Станіслав подав документи для реєстрації торгової марки АнтиШколи. На це потрібно близько півтора року та 5000 грн.

Планують відкрити філіали АнтиШколи англійської в усіх обласних центрах

"Хочемо оформити франшизу та відкрити філіали в усіх обласних центрах. Плануємо збирати перших клієнтів для нових відділів. Можемо готувати маркетингову компанію "під ключ", – ділиться Станіслав, – Плануємо також створити методичні центри для розроблення нових методик для прогресивного вивчення англійської мови".

Станіслав Кравцов у Горлівці Донецької області з третього курсу працював у прокуратурі та навчався на юриста. У 2014 році переїхав до Харкова, а потім – до Києва, де працював у сфері маркетингу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее