Вхід

"Нові місцеві" - переселенці в Мелітополі отримали кімнати в новому гуртожитку

Рекомендовані "Нові місцеві" - переселенці в Мелітополі отримали кімнати в новому гуртожитку

У Мелітополі відкрили гуртожиток для переселенців. Це вже друге соціальне житло у місті. Ключі від власних кімнат отримало 27 людей.

Ремонтні роботи виконав Український фонд соціальних інвестицій на грантові кошти німецького уряду. Меблі придбано за рахунок місцевого бюджету.

"Наразі в місті понад п'ять тисяч переселенців. Ми шукали способи залучити до створення житла для переселенців інвестора і радо розпочали партнерство із Українським фондом соціальних інвестицій", - розповів Іван Федоров, заступник міського голови Мелітополя.

Гуртожиток розташований у мікрорайоні Авіамістечко по вулиці Гвардійській, 38. У будівлі 12 кімнат для 27-ми людей.
Фото: Тарас Подолян
Гуртожиток розташований у мікрорайоні Авіамістечко по вулиці Гвардійській, 38. Це двоповерхова будівля блідо-рожевого кольору. У ній 12 кімнат для 27-ми людей. Більшу частину першого поверху займає амбулаторія сімейної медицини. На обох поверхах є своя кухня та ванна кімната. Кімнати дво- та тримісні. У кожній – ліжка, шафа, стіл і тумба. У деяких є холодильники.

"Раніше тут був військовий профілакторій. Дах протікав, будівля потребувала ремонту. Зараз покрівлю та вікна замінили, виконали внутрішнє та зовнішнє оздоблення, утеплили фасад. Хто отримає кімнати, вирішували самі переселенці на зборах. Спочатку – інвалідам, багатодітним, самотнім матерям, потім пенсіонерам і працюючим", - розповіла консультант із соціальних питань Українського фонду соціальних інвестицій Тетяна Бовт.

Єндовицька Світлана разом із чоловіком та 4-ма доньками чекає на житло у третьому гуртожитку

Єндовицька Світлана разом із чоловіком та 4-ма доньками чекає на житло у третьому гуртожитку

Більшість переселенців у Мелітополі орендують квартири. П'ятдесят людей прийняв санаторій "Дубрава". Там їхнє проживання оплачує держава. Ще 12 - заселилися у перший соціальний гуртожиток.

"Люди тут хороші. Ми вже не збираємося вертатися в Авдіївку. Їздила туди нещодавно, а там трава по пояс як у 41-му. Кожен день бомблять. Щоб це все відновити, потрібні роки. Будемо укоренятися в Мелітополі, - розповіла переселенка з Авдіївки Донецької області Тетяна Клевакіна. Вона приїхала в Мелітополь разом із чоловіком, 3-ма доньками та 7-ма внуками. – Як приїхали, внучці Владиславі відразу знайшли місце у садку. Дитина як тільки чула шум літака, хапала виховательку за руку — і під грибок. У 6 років могла розповісти, що таке пулемет, автомат, БТР і танк".

Переселенка з Авдіївки Донецької області Тетяна Клевакіна приїхала в Мелітополь разом із чоловіком, 3-ма доньками та 7-ма внуками

Переселенка з Авдіївки Донецької області Тетяна Клевакіна приїхала в Мелітополь разом із чоловіком, 3-ма доньками та 7-ма внуками

Зараз проводяться ремонтні роботи у третьому гуртожитку в Мелітополі. Переселенці зможуть переїхати туди взимку 2018 року. Загалом у місті буде 100 місць соціального житла для переселенців.

"Ми намагаємося вирішувати проблеми громад комплексно. Крім облаштування соціальних гуртожитків, ми відремонтували три дитячих садочки у Мелітополі. Якщо громада погодилася у себе прийняти переселенців, вона отримує бонус. У садки зараз ходять понад 800 дітей", - каже Тетяна Бовт.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее