fbpx
Вхід

5 продуктів, які роблять нас розумнішими і кмітливими

Неймовірно, але факт: смачна і корисна їжа може бути не тільки нагородою для тих, хто молодець і зробив щось важливе або те, що давно відкладається.

Дієтологи запевняють, що певні продукти можуть допомогти з мотивацією, концентрацією і навіть ефективністю. Ми відібрали найсмачніші рекомендації і поспішаємо поділитися з вами: їжте і перемагайте!

Просто додай води!

Стакан води допоможе прийняти вірне рішення, стверджують вчені. Експеримент за участю 5 тисяч чоловіків і жінок підтвердив: вживання рідини чудово впливає на мозкову активність і допомагає швидше знаходити відповіді. В ході дослідження одна група випробовуваних отримувала на сніданок сухі зернові сніданки, а друга – те ж саме і стакан води. Після чого дослідники просили чоловіків і жінок відповісти на питання тесту на інтелект. День у день вищі результати демонстрували ті, хто за сніданком пили воду.

Так що якщо ви довгий час не можете впоратися із завданням, знайти вихід з непростої ситуації або просто вибрати між двома привабливими варіантами – випийте склянку води. Повинно допомогти.

Шоколад для високого IQ

Всього кілька часточок шоколаду раз в тиждень – і ваші когнітивні здібності істотно зростуть, стверджує дослідник Джорджі Крічтон з Університету Південної Австралії. Протягом 30 років дослідники спостерігали за тисячею добровольців, аналізуючи якість пам’яті, концентрацію уваги, здатність до логічних побудов і обробці інформації. Ті з випробовуваних, хто регулярно ласували шоколадом, незмінно показували більш високі результати. На думку авторів дослідження, вся справа в унікальних антиоксидантах – флавоноїдах. Так що не нехтуйте шоколадом – будете розумніші!

Увага: апельсиновий сік!

Якщо вам терміново треба зосередитися і сконцентрувати увагу на вирішенні завдання, випийте склянку апельсинового соку: дослідники з Університету Редінга стверджують, що всього 240 мілілітрів цього напою здатні істотно підвищити швидкість реакції, пильність і концентрацію уваги. Вчені пояснюють цей ефект чудовими властивостями флавоноїдів, що містяться в апельсиновому соку, які посилюють приплив крові до мозку і полегшують обмін інформацією між його клітинами.

Чорниця і лохина – для кращого навчання

Ягоди чорниці та лохини – не тільки свіжі, але й у вигляді смузі, джему або навіть начинки для пирога – підвищують здатність до навчання. До таких висновків прийшла група вчених з Університету Редінга. За словами авторів дослідження, антиоксиданти, що містяться в ягодах, покращують мозковий кровообіг, а також підсилюють передачу імпульсів між нервовими клітинами. Записуйтеся на курси – і частіше їжте чорницю!

Кленовий сироп для пам’яті

24 дослідження, проведені в Канаді незалежно один від одного, підтвердили: регулярне вживання кленового сиропу не тільки покращує пам’ять, але і може запобігти розвитку хвороби Альцгеймера. Вся справа в фенолах, що містяться в сиропі: вони запобігають небезпечний процес «злипання» двох видів білків – бета-амілоїдного і тау-білків і, таким чином, зупиняють процес пошкодження клітин мозку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее