Вхід

Як змусити себе працювати, коли нема бажання

Кожен з нас інколи зволікає із виконанням певних справ. Зазвичай, це відбувається, коли ми втомлені або нам нудно. Проте для декого зволікання може стати справжньою згубною звичкою. Такі люди можуть цілий день уникати роботи, а потім повернутись додому і намагатись зробити все, що потрібно було, і що вони могли виконати ще до обіду.

Ще одна причина, коли нічого не хочеться робити, - це свята. Тому коли вони наближаються, а ви повинні сидіти в офісі, а не насолоджуватись компанією друзів та рідних, вам теж не хочеться нічого робити.

Також, як показують дослідження, зволікання посилює стрес, знижує продуктивність та призводить до погіршення стану здоров’я.

Психологи із Західного резервного університету Кейза провели цікавий експеримент, в якому запропонували студентам діапазон дат для виконання завдань. Ті, хто чекав до останнього, щоб написати роботу, пережили набагато більший стрес і мали проблеми зі здоров’ям. А ще — такі студенти отримали гірші оцінки, ніж ті, які здали роботи раніше.

У дослідженні, яке було опубліковане цього року працівниками Університету Бішоп, прослідковується зв’язок між хронічним зволіканням та проблемами із здоров’ям, пов’язаних зі стресом. За словами дослідників, між гіпертонією і серцево-судинними захворюваннями та зволіканням є тісний зв’язок.

Окрім цього, зволікання живиться відмовками. Однак, ми не перестанемо зволікати, якщо не подолаємо негативні звички, які призводять до цього.

Отож, пропонуємо вам найпопулярніші виправдання, які ми використовуємо, щоб не виконувати те, що потрібно. А також — способи, як позбутись їх, та стати продуктивними.

Я не знаю, з чого почати

Як би це не було парадоксально, але ми часто зупиняємось, зіткнувшись із важким завданням, як тварина перед автомобілем. Але найкраще, що ми можемо зробити, це так, як і тварина, почати швидко рухатись в будь-якому напрямку. Коли завдання важке, вам потрібен весь наданий час, щоб закінчити його.

Головне в такій ситуації — не дозволити страху зупинити вас. Коли завдання виглядає складним, просто розбийте його на підпункти. Коли справа доходить до складностей, бездіяльність — страшний ворог.

Існує багато відволікаючих чинників

Для більшості з нас, почати роботу над великим проектом стає справжнім випробуванням. В нас одразу з’являються різні дрібні справи, неактуальні завданням, які відволікають нас від реальної роботи. Ми відповідаємо на електронні листи, телефонуємо кудись, перевіряємо новини в Інтернеті.. Одним словом, робимо все, щоб уникнути справжньої роботи.

Однак, бути зайнятим не означає бути продуктивним. Якщо ви продовжуєте відкладати роботу на потім, зупиніться та уявіть, що станеться, якщо ви будете продовжувати це робити; нагадайте собі, що станеться, якщо ви продовжуватимете прокрастинувати. Це хороший спосіб усвідомити, що постійні відволікання не такі вже й хороші, тому ви зможете зосередитись на роботі.

Це занадто легко

Завдання, які здаються занадто легкими, можуть бути небезпечними. Ви можете недооцінити їх, коли відкладаєте на потім, а коли візьметесь за їх виконання, то зрозумієте, що у вас занадто мало часу.

Пам'ятайте, якщо завдання занадто просте, це ще не означає, що воно неважливе. Тому що на такій, на перший погляд, незначній роботі, базується щось більше і значніше, і якщо легкі завдання виконані погано, то це відіб’ється на всій роботі.

Мені це не подобається

Зволікання не завжди стосується важкої або легкої роботи. Іноді вам просто не хочеться це робити, вам важко взятись за роботу, в якій ви незацікавлені.

На жаль, нема правильного способу навчитись постійно знаходити щось цікаве, тому що деякі речі ніколи не привернуть вашу увагу. Замість того, щоб відкладати такого роду роботу, візьміть собі за правило не братись за інше завдання, поки не виконаєте попереднє.

Я не думаю, що можу зробити це

Маючи на руках новий проект, навіть той, який хотіли, ви можете почати думати про невдачі, що станеться, якщо ви не зможете його виконати? Як ви будете його виконувати? Чи будете ви звільнені, якщо провалите? І це може досягнути точки, коли ви зрозумієте, що уникнення виконання цієї роботи — найкращий із можливих варіантів.

Тому, якщо ви ніколи не братимете участі в проектах, то ніколи й не зазнаєте невдачі. Правильно? Ні, неправильно! Саме зволікання — це вже провал, тому що ви не використовуєте свої таланти та можливості. Коли ви зволікаєте, то не в стані повірити в себе.

Пригадуєте, як ви вчились водити автомобіль, і могли дивитись тільки вперед? Тому що, коли відволікались на щось на дорозі, то мимоволі намагались повернути кермо в тому ж напрямку. Хвилюючись за все, що може піти не так, якщо ви помилитесь, має то й же результат. Це притягує невдачі.

Ви повинні змінити свої думки в напрямку позитивних речей, які відбудуться з вами, коли ви досягнете успіху. Коли ви вірите, що можете щось зробити, і візуалізуєте те, що станеться з вами в цьому випадку, то налаштуєте себе на успіх. Таким чином ваші думки рухатимуться в правильному напрямку.

Хвилюючись за все, що може піти не так, ви тільки зв’яжете собі руки. Розірвіть ланцюг та почніть діяти!

Об’єднайте це все

Протистояння зволіканню вчить нас в повній мірі брати участь в роботі, ставати більш креативними і, в результаті, робити більше.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее