Вхід

MKU

Гороскоп з 16 серпня по 1 вересня

ОВЕН 21.03-20.04

Знаєте, чого хочете. Тож прислухайтеся до власних бажань. Ваші наміри підтримають батьки та кохані. Правильно розприділяйте свої заробітки, аби уникнути збитків. Частину коштів віддайте на благодійність. Не засиджуйтеся вдома у вихідні. Познайомитеся з однодумцями.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Вам довірятимуть менше, ніж раніше. Готуйтеся доводити, що здатні на серйозні досягнення. Оточать конкуренти, готові будь-якої миті всунути палиці в колеса. Більше слухайте, менше говоріть. Не викликайте заздрість. Вірте коханим, а не чуткам про них.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Важко буде просунутися вперед. До четверга спостерігайте за подіями і коріться обставинам. Далі можна діяти сміливіше. Повертайте борги. Займіться розподілом спадку. Стосунки ускладнять недоречно сказані слова. Умійте мовчати, першими ідіть на примирення.

РАК 22.06-23.08

Час збирати урожай. Кожен отримає по заслугах. У вас проявлятимуться цілительські здібності. Не придавлюйте їх у собі, а скористайтеся. Бачитимете майбутнє, застережете себе і рідних від невдач. Не ходіть без потреби по крамницях. Азарт покупця важко буде спинити. Скажіть коханим, як сильно їх любите.

ЛЕВ 24.07-23.08

Ви прагматичні і цілеспрямовані. Упевнені, що краще синиця в руках, ніж журавель в небі. Важко буде порозумітися з коханими та колегами. Кишеня наповнюватиметься поволі. Не накопичуйте борги. Попереду місяць високих заробітків, тому покупки краще відкласти. Зробіть приємно близьким. У них переважатиме сентиментальний настрій, тому оцінять ці знаки уваги.

ДІВА 24.08-23.09

Доведеться поступатися і йти проти власних бажань. Тоді вдасться здолати перешкоди без втрат. Від п’ятниці зумієте зробити те, що не виходило у попередні місяці. Розповідайте коханим про свої бажання. Діліться секретами з дорогими серцю людьми.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Перевіряйте чеки, не дозволяйте себе обдурити. Збільшаться витрати на потреби родини. Покладайтеся на людей, яким довіряєте. Не слухайте тих, хто вдає з себе друга, а насправді заздрить вам.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Вважатимете, що вас недостойно оцінили. Робота затягнеться, бо не будете зацікавлені у результаті. Важко буде забезпечити потреби родини. Частину виплат доведеться зробити в кредит. Вирішення майнових питань відкладіть до вихідних. Коханим замало буде ваших повідомлень і дзвінків. Повертайтеся раніше з роботи. Частіше проводьте час з ними.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Додаткові заробітки розчарують. Змарнуєте багато часу. Отримаєте не те, на що сподівалися. Батьки і друзі захочуть познайомити вас з кимось. Не довіряйте чужій думці. Будуйте сімейне щастя власноруч.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Відмовтеся від покупки побутової техніки. Якість її роботи не задовольнятиме. Іншими очима глянете на своє оточення. Менше довірятиметеся, більше пильнуватимете. Така поведінка відштовхне від вас друзів та коханих. Стримуйте егоїзм.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Сумніви візьмуть гору над розумом. Радьтеся з тими, хто володіє інформацією, а не поширює плітки. Заробітки зростають. Частину коштів заощадьте. Не допускайте службових романів і стосунків з двома партнерами одночасно.

РИБИ 20.02-20.03

Це час змін. Майте на все власну думку. Розберіться із планами та бажаннями. Зараз можна покладатися тільки на себе. Не плануйте великих витрат. Обирайте для покупок неділю. Познайомитеся із далекими родичами. Відкриєте для себе чимало сімейних таємниць.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее