Вхід

Гороскоп с 5 по 11 березня

ОВЕН 21.03-20.04

Частіше радьтеся із тими, хто поруч. Отримаєте чимало корисної інформації. Важко буде контролювати за рухом грошей. Ризикуєте понести матеріальні втрати, якщо купуватимете усе, чого бажаєте. Більше часу проводьте із родиною. Тоді не почуватиметеся самотніми. 

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Не замикайтеся у чотирьох стінах. Розслаблятися зараз не час. Цей тиждень може годувати рік. Годі сидіти, склавши руки. Добре розраховуйте кожен фінансовий крок. Не пропонуйте людям, які закохані у вас, дружні стосунки. Це сильно їх розчарує.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Грошей у гаманці стане більше. Заявлять про себе люди, які хочуть співпрацювати з вами. Отримаєте пропозиції, як швидко і вдало заробити додаткову копійку. Прийміть запрошення коханих сходити разом на побачення.

РАК 22.06-23.08

Не варто будь-що добиватися свого. По-філософськи ставтеся до всього, що з вами відбувається. Тоді діятимете мудро. Якщо вам не дають візу, значить краще залишитися вдома. Часто виручатиме інтуїція. Якщо невдачі спіткають на роботі, час взяти відпустку і присвятити себе родині. Не обіцяйте того, чого виконати не можете.

ЛЕВ 24.07-23.08

Життя спонукатиме вас повертатися думками у минуле. Проаналізуйте помилки, яких допустили. Кохані говоритимуть одне, а робитимуть інше. Стережіться авантюр. Побачення переноситиметься. Не засмучуйтеся. Зараз не час з'ясовувати нові стосунки.

ДІВА 24.08-23.09

Суперечки ні до чого доброго не призведуть. Переговори краще відкласти до наступного тижня. Не розповідайте конкурентам про свої фінансові плани.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Зароблені гроші мають працювати. Не тримайте їх у кишені. Розпочнете новий роман. Підлеглі дивуватимуться вашим здібностям. До вас прислуховуватиметься начальство, колеги і друзі. Участі у любовних трикутниках краще уникнути. Можете наговорити зайвого і спровокувати бійку. Тримайте язик за зубами.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Вами захоплюватимуться. Це додаватиме сил та наснаги упевненими кроками рухатися до своїх цілей. Утримайтеся від пропозицій фінансових радників. Це призведе до розорення. Залишайтеся вірними своїм ідеям. Не варто заради тимчасового успіху зраджувати самому собі. 

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink

Зважуйте кожен фінансовий крок. Увага оточуючих набридне. На вихідних з'явиться бажання усамітнитися. Не варто робити спонтанних покупок. Ризикуєте викинути гроші на вітер. Переслідуватиме відчуття, що чогось не вистачає. Не час висловлювати своє невдоволення людям, які вас кохають. Є шанс зустріти партнера, який надовго стане близьким.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Початок тижня виявиться скрутним. У п'ятницю частина проблем розв'яжеться сама по собі. Брак коштів заставить вас відмовитися від частини планів. Настрій у коханих змінюватиметься щохвилини. Конфлікту уникнути не вдасться. 

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Кохані і батьки захоплюватимуться навіть найменшими вашими успіхами. Діліться з ними переживаннями і думками про майбутнє. Вчасно сплачуйте за комунальні послуги і повертайте борги. Ведіть активний спосіб життя. Покращити самопочуття допоможе плавання і заняття у спортзалі.

РИБИ 20.02-20.03

У ваше життя повернуться люди, яких не хочете бачити. Подружні пари почуватимуться відчужено. Відпочиньте один від одного і не спішіть розривати стосунки. Цінуйте людей, які поруч. Переберіть речі, які давно залежалися у шафі. Знайдете те, що давно вважали втраченим. Зайве викиньте чи роздайте.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее