Logo
Версія для друку

Європа вже під Миколаєвом: в мережу злили фото

Рекомендовані Європа вже під Миколаєвом: в мережу злили фото

У Миколаївській області будується військове містечко за європейськими стандартами.

Як пише прес-служба Міністерства оборони, містечко буде складатися з 11 казарм, їдальні, розрахованій на 2500 людей, об'єктів інженерного забезпечення, станції очищення води, очисних споруд, інженерних мереж, котельні, КПП і внутрішніх доріг. Загальна площа містечка становить майже 36 га.

Уточнюється, що в казармах для особового складу будуть спальні приміщення, туалети-умивальники, прально-сушильні приміщення і кімната відпочинку.

Здача в об'єкта в експлуатацію запланована на перше півріччя 2018 року.

Військове містечко відкрили в Запоріжжі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Одесі група невідомих людей в масках намагалася здійснити рейдерське захоплення військової частини А3571.

Уточнює, що військову частину, на якій розташований аеродром "Шкільний", намагалися захопити близько 40 осіб. Вони знесли паркан і в невідомому напрямку вивезли військове майно.

Відомо, що напад стався в неділю, 29 жовтня, вранці. За попередніми даними, люди в масках позиціонували себе як представники торгово-розважального центру Citi Center.

Після в поліції спростували інформацію про захоплення військової частини. Як пояснили правоохоронці, суперечка велася через землю. При цьому будівельники від комерційної структури все робили в рамках закону. Подальшого розслідування інциденту з оголошенням результатів не було. Напевно, повирішували по-тихому.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ