Вхід

MKU

Робота в Польщі для українців: які фахівці найзатребуваніші

У Польщі за допомогою сім-карт і телефонів порахували кількість українців - 1,27 млн. Більшість з них приїхали до цієї країни на роботу.

Причин популярності польського напряму серед заробітчан три:

  • недалеко від дому;
  • в цілому зрозуміла мова;
  • польські роботодавці пропонують вищі зарплати, ніж в Україні.

Структура робочих місць, які поляки не хочуть займати або не можуть через низьку кваліфікацію, не міняється довгий час. За даними сайту пошуку роботи в Польщі Razem.work ми відібрали 6 найзатребуваніших професій.

Фасувальник

Найпоширеніші вакансії в Польщі – фасувальники або пакувальники готової продукції. В обов'язки входить упаковка в плівку, картон, палети, а також контроль якості. Робота нескладна, але залежить від типа товару. Працювати треба на складі, на виробничій лінії або в цеху. Заробітна плата від 2300 до 3500 злотих на місяць. Працевлаштуватися можна в таких містах: Катовіце, Щецин, Гданськ, Берунь.

Будівельник, каменяр

Польща забудовується. На численні об'єкти в столиці і великих містах потрібні досвідчені будівельники, каменярі, монтажники. Вакансії є у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Кракові. Будівельнику з мінімальним досвідом гарантують заробіток 2800-5000 zł. Ставка для кваліфікованих каменярів і арматурників може сягати 6200 злотих/місяць.

Зварювальник

Великий попит у країні на професійних зварювальників, які володіють різними методами зварювання плавленням (TIG, MIG, MAG). Середня заробітна плата за фахом для претендента з навичками роботи складає від 3200 до 6000 злотих на місяць (за даними сайту Razem.work). Фахівці потрібні у великі промислові міста, на заводи до Познані, Гдині, Катовіце, Забже, Щецину, Плоцьку, Опалі.

Швачка

Затребувана для жінок робота в Польщі – швачки. Працю швачки оцінюють за навичками і швидкістю шиття. Основна вимога – якісне пошиття. Актуальні вакансії на пошиття меблевої оббивки, чохлів, текстилю в Познані, Лодзі, Намислуві, Томашув-Мазовецки, Гнєзно. Заробітна плата швачки при 12-годинному робочому дні – від 2000 до 4500 злотих. Ручну роботу оцінюють в 6000 zł.

Працівник на виробництво

Польські заводи наймають чоловіків і жінок для роботи на операційній лінії. Необхідно виконувати частину завдання в конвеєрі. Робота монотонна, не вимагає досвіду. Початкову підготовку до процесу забезпечує роботодавець. Мінімальна заробітна плата – 2000 zł, максимальна – 5200 zł у м'ясній галузі. Є маса вакантних місць в різних містах: Познань, Лодзь, Кельце, Гдиня, Остешув, Коньське, Щецин, Катовіце, Опаленіца.

Працівник на склад

До цієї категорії відносять складські спеціальності: комплектувальник, складальник, комірник, вантажник. Для працевлаштування не потрібний досвід, знання мови, освіта. Заробітна плата некваліфікованого співробітника коливається від 2500 до 3900 злотих. Робітники з мінімальним знанням мови і навичками можуть працювати на навантажувачах із зарплатою до 4800 злотих. Вакансій багато в різних регіонах: Гданськ, Лодзь, Вроцлав, Познань і її передмістя.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее