Вхід

Назвали найкращі та найгірші країни для життя і роботи

Репутація США і Великобританії як країн, які комфортні для життя і роботи, стрімко падає серед найбільш мобільних і космополітичних людей світу.

Як США, так і Британія сприймаються, як менш дружелюбно налаштовані до іноземців і менш політично стабільні, за даними опитування майже 13 000 представників діаспори 166 національностей. Експерти також кажуть, що якість життя в обох країнах знижується за рахунок таких чинників, як доступність медичних послуг та догляду за дітьми в США і проживання у Великобританії.

Опитування Expat Insider проводиться щорічно InterNations, мережею, що нараховує 2,8 млн емігрантів, які перебувають в Мюнхені, Німеччина. Він спрямований на визначення поглядів мільйонів керівників, кваліфікованих працівників, студентів і пенсіонерів, які проживають за межами країни, де вони виросли. За даними досліджень, проведених компанією Finaccord, всього в світі налічується близько 50 млн представників діаспори. Очікується, що протягом наступних п'яти років їх кількість досягне 60 млн. Вони часто мають вибір країни проживання, і їхня думка нерідко грає важливу роль для країн, які хочуть залучити талановитих і заможних людей.

Країна, яка зайняла перше місце в рейтингу 2017 року - це Бахрейн. Це обумовлено високими оцінками її діаспори як місця для роботи, виховання дітей і залучення іноземців. Вона істотно випередила своїх сусідів з Перської затоки, таких як Кувейт, Саудівська Аравія і Катар, які опинилися в нижній десятці 65 країн світу.

Греція - в кінці списку, не дивлячись на економічні проблеми країни. Австралія, яка посіла перше місце в минулому році, втратила позицій більше, ніж будь-яка інша країна, і зайняла 34-е місце.

Одним з улюблених місць для роботи емігрантів став Китай, де 2/3 респондентів задоволені своєю кар'єрою. Але в цілому за рівнем якості життя Китай зайняв 55-е з 65 місць. Емігранти, особливо з дітьми, стурбовані серйозним забрудненням навколишнього середовища, якістю та вартістю медичного обслуговування та освіти.

З інших країн Азії, Тайвань просунувся на 4-е місце, а Сінгапур потрапив в першу десятку. Гонконг, давній суперник Сінгапуру, опустився з 34-го на 39-е місце.

Великобританія, після голосування за вихід з ЄС, втратила свої минулорічні позиції на 21 місце і зайняла 54-у позицію.

Схоже, що США також втратили свій імідж політично стабільної країни. Лише 36% емігрантів мають позитивну думку про політичну стабільність в Америці, в порівнянні з 68% в торішньому опитуванні.

Загалом, США зайняли 43-е місце з 65 країн, що на 17 позицій нижче, ніж в минулому році. Їх репутація падала ще до появи результатів виборів. За опитуванням 2014 року, США займало 5-е місце. Єдиним позитивним моментом є те, що 69% відсотків емігрантів сприятливо відносяться до американської економіки.

Американці все ще мають репутацію привітних, проте це сприйняття змінюється. Три роки тому 84% емігрантів позитивно оцінили "дружнє ставлення країни до іноземних громадян", і лише 5% - негативно. У 2017 році негативні рейтинги зросли втричі, а позитивні рейтинги знизилися на 16 пунктів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее